Czy to Twoja firma?

BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA sp. z o.o. praca

Warszawa

Witaj, jestem częścią Bilfinger Industrial Services Polska. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług w zakresie utrzymania ruchu, remontów oraz realizacji projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych. Jesteśmy dumni z naszego programu SAFETYWORKS!, który jest odzwierciedleniem naszego zaangażowania w zapewnienie bezpieczeństwa na każdym etapie pracy. To nie tylko program, to filozofia, która kieruje naszym codziennym działaniem.

Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb naszych klientów, z którymi współpracujemy, aby zapewnić im spokój ducha i pewność, że ich operacje będą kontynuowane bez zakłóceń. Jesteśmy zlokalizowani w Warszawie, ale nasze działania i wpływ wykraczają poza granice miasta. W każdym projekcie, który podejmujemy, stawiamy na innowacyjność i jakość, które są kluczowe dla naszego sukcesu i satysfakcji klientów.

Chociaż nie mogę podzielić się pełną historią naszej firmy, jej pozycją na rynku czy szczegółami dotyczącymi naszej struktury finansowej, mogę zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi i oferowania usług, które przekraczają oczekiwania naszych klientów. Nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo i jakość jest niezachwiane i stanowi podstawę wszystkiego, co robimy.

Zapraszam do poznania nas bliżej i doświadczenia różnicy, jaką możemy wprowadzić w Twoim przemyśle. Razem możemy osiągnąć więcej, budując bezpieczniejsze i bardziej efektywne środowisko pracy.

BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika motoryzacja serwis / montaż sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Elektromonter

    BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Rudniki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BILFINGER INDUSTRIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

    • Kostrzyn nad Odrą
    • Zakres obowiązków

      Kompleksowe usługi z zakresu remontu maszyn przemysłowych, utrzymanie ruchu na obiekcie przemysłowym, konserwacja, naprawa maszyn

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne
      • Uprawnienia: uprawnienia elektryczne do 1kV

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 33 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 33,00/h Czterobrygadowy system pracy
  • Specjalista ds. realizacji projektów

    • Gorzów Wielkopolski

      Operacyjne zarządzanie projektami w branży mechanicznej (obiekty przemysłowe)
      Nadzór nad planowaniem, organizowaniem, realizacją prac i umów przez podległych pracowników
      Aktywne uczestnictwo w działaniach przetargowych (przygotowywanie kompletnych ofert w zakresie prac mechanicznych)
      Poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży usług firmy (utrzymanie ruchu, serwis, remonty i naprawy) dla przemysłu
      Utrzymywanie partnerskich i długofalowych relacji z obecnymi Klientami
      Optymalizacja kosztów prowadzonych projektów

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), mechaniczne, kierunek: Mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
      • Uprawnienia: znajomość programu Excel
      • Inne wymagania: Doświadczenia w obszarze zarządzania operacyjnego oraz nadzorowania projektów w branży mechaniczne, doświadczenie w pracy z budżetem projektów (utrzymanie ruchu, serwis, remonty), umiejętność podejmowania kluczowych decyzji, doświadczenie w ofertowaniu (tworzenie wycen, kosztorysów, budżetów), umiejętność zarządzania zespołami wykonawczymi własnymi i podwykonawcami, orientacja na wyniki, umiejętność pracy pod presją czasu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Rudniki

      Utrzymanie ruchu pod kątem elektryki w zakładzie przemysłowym - cementowni. Naprawy, serwisy, modernizacje maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, Obsługa, montowanie i naprawa urządzeń technicznych, elektromonter

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN

Pracodawcy w Warszawie