Czy to Twoja firma?

MAGDALENA WIŚNIEWSKA FIRMA WIŚNIEWSCY praca

Opole

W samym sercu opolszczyzny, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasza firma - MAGDALENA WIŚNIEWSKA FIRMA WIŚNIEWSCY. Jesteśmy dumni, że od lat zajmujemy się tym, co znamy najlepiej - sprzedażą detaliczną mięsa i wyrobów z mięsa najwyższej jakości. Nasze wyspecjalizowane sklepy to miejsca, gdzie każdy miłośnik dobrego smaku znajdzie coś dla siebie.

Nasza historia to opowieść o pasji do rzeźnickiego rzemiosła, której podstawy tkwią w wieloletniej obecności na rynku. Z pokolenia na pokolenie przekazywana jest wiedza, która pozwala nam dbać o to, by nasze produkty zawsze stały na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór mięs i wędlin, które przygotowujemy z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Chociaż nie zdradzamy wszystkich naszych sekretów, możemy śmiało powiedzieć, że serce naszej firmy bije w rytmie zadowolenia naszych klientów. To dla nich codziennie staramy się być lepsi, oferując produkty, które nie tylko smakują wyśmienicie, ale są również częścią zdrowej i zbilansowanej diety.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów w Opolu, gdzie doświadczysz nie tylko wyjątkowego smaku, ale i atmosfery, która sprawia, że zakupy u nas to prawdziwa przyjemność. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i poczuj różnicę, jaką sprawia zaangażowanie i doświadczenie Magdaleny Wiśniewskiej Firma Wiśniewscy.

MAGDALENA WIŚNIEWSKA FIRMA WIŚNIEWSCY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy MAGDALENA WIŚNIEWSKA FIRMA WIŚNIEWSCY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MAGDALENA WIŚNIEWSKA FIRMA WIŚNIEWSCY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MAGDALENA WIŚNIEWSKA FIRMA WIŚNIEWSCY

Siedziba główna

MAGDALENA WIŚNIEWSKA FIRMA WIŚNIEWSCY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MAGDALENA WIŚNIEWSKA FIRMA WIŚNIEWSCY - oferty archiwalne

  • U - sprzedawca

    MAGDALENA WIŚNIEWSKA FIRMA WIŚNIEWSCY
    • Opole
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      praca na stanowisku warzyw, wykładanie, przebieranie towaru, sprzedaż towaru, chowanie towaru, dbanie o czystość na stanowisku pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: wymagana znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym, dobra komunikatywność w obsłudze klientów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 257,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Opolu