Czy to Twoja firma?

MODENA STYL JADWIGA KISIELEWICZ, MTC praca

Kraków

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem krakowskiego przemysłu modowego. Nasza firma, MODENA STYL JADWIGA KISIELEWICZ, MTC, założona z pasją i zaangażowaniem w 1996 roku, wyrosła na cenionego producenta odzieży, który z dumą nosi swoje korzenie w sercu malowniczego Krakowa.

Specjalizujemy się w tworzeniu wysokiej jakości odzieży, która łączy w sobie tradycyjne rzemiosło z nowoczesnym designem. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment produktów - od eleganckiej odzieży skórzanej, przez praktyczną odzież roboczą, aż po wyrafinowane ubrania wierzchnie i dzianinowe. Każdy produkt jest świadectwem naszej dbałości o detale i zamiłowania do doskonałości.

Jesteśmy także aktywnym uczestnikiem rynku tekstylnego, oferując zarówno hurtową, jak i detaliczną sprzedaż wyrobów tekstylnych. Nasze sklepy specjalizują się w dostarczaniu produktów najwyższej jakości, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Rozumiemy też, jak ważna jest elastyczność w biznesie, dlatego rozszerzyliśmy naszą działalność o wynajem i zarządzanie nieruchomościami, a także o usługi związane z maszynami i urządzeniami budowlanymi. To pozwala nam nie tylko dywersyfikować nasze usługi, ale także budować trwałe relacje z naszymi klientami i partnerami biznesowymi.

Choć nie zdradzamy liczby naszych pracowników ani szczegółów naszej misji i wartości, możemy zapewnić, że w każdym aspekcie naszej działalności kierujemy się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Nasze produkty i usługi są odzwierciedleniem naszej nieustannej chęci do doskonalenia i innowacji.

W Modena Styl rozumiemy, że sukces w modzie to nie tylko kwestia piękna, ale także funkcjonalności i trwałości. Dlatego nieustannie pracujemy nad tym, aby nasze produkty były nie tylko estetycznie atrakcyjne, ale także wygodne i praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Zapraszamy do świata Modena Styl, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a jakość i styl idą w parze z funkcjonalnością. Nasza historia to nie tylko lata na rynku, ale przede wszystkim setki zadowolonych klientów, którzy codziennie inspirują nas do bycia lepszymi.

MODENA STYL JADWIGA KISIELEWICZ, MTC najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło inżynieria / technologia / technika praca fizyczna sprzedaż / zakupy sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy MODENA STYL JADWIGA KISIELEWICZ, MTC

Praca alert - powiadomienia

Praca MODENA STYL JADWIGA KISIELEWICZ, MTC

  • Konstruktor odzieży

    MODENA STYL JADWIGA KISIELEWICZ, MTC
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Prasowaczka

    • Kraków
    Dodana
  • Szwaczka/krawcowa

    • Kraków
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MODENA STYL JADWIGA KISIELEWICZ, MTC

Siedziba główna

MODENA STYL JADWIGA KISIELEWICZ, MTC poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Wrocław
  5. Gliwice
  6. Poznań
  7. Sułkowice
  8. Bydgoszcz
  9. Bielsko-Biała
  10. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MODENA STYL JADWIGA KISIELEWICZ, MTC - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Kraków
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie i wydawanie surowców i towarów gotowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: współpraca w zespole
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie w magazynie lub sklepie z odzieżą

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie