Kaotech Marine Services

Czy to Twoja firma?

Kaotech Marine Services praca

Świnoujście

W sercu europejskiego przemysłu stoczniowego, w malowniczym Świnoujściu, znajduje się siedziba naszej firmy – Kaotech Marine Services. Od 2011 roku, kiedy to przejęliśmy pałeczkę po Firmie Kaotech Krzysztof Dąbrowski, nieustannie rozwijamy naszą pasję do morza i mechaniki, dążąc do pozycji lidera w dziedzinie serwisów morskich.

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, których doświadczenie i zaangażowanie tworzą fundament naszej działalności. Nasza misja jest prosta, lecz ambitna – koncentracja na potrzebach naszych klientów i dostarczanie usług, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają ich oczekiwania.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług, od serwisów, napraw i montaży silników głównych i pomocniczych, przez prefabrykacje i remonty systemów rurociągów okrętowych, aż po konserwacje oraz naprawy maszyn i urządzeń okrętowych. Nasza działalność nie zna granic – jesteśmy obecni na całym świecie, gotowi sprostać wyzwaniom zarówno podczas kompleksowych remontów, jak i w trakcie krótkich postojów czy codziennej eksploatacji.

Jakość i innowacyjność to dla nas nie tylko hasła reklamowe. Wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2015, co jest potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i dbałości o każdy, nawet najmniejszy detal. Posiadamy również międzynarodowe certyfikaty, które świadczą o naszym zaangażowaniu w zapewnienie bezpieczeństwa i najwyższych standardów.

Nasza infrastruktura to połączenie profesjonalizmu z nowoczesnością. Dysponujemy specjalistycznym oprzyrządowaniem oraz rozwiniętym zapleczem logistycznym, co pozwala nam na elastyczne i skuteczne reagowanie na potrzeby naszych klientów. Wspieramy to solidną polisą OC, gwarantującą finansową stabilność i bezpieczeństwo prowadzonych przez nas działań.

W Kaotech Marine Services wierzymy w siłę partnerskich relacji i ciągły rozwój technologiczny. Nasz zespół to nie tylko pracownicy – to partnerzy, którzy każdego dnia wspólnie budują sukces naszej firmy. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy osiągnąć więcej.

Kaotech Marine Services najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Asystent Świnoujście
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Kaotech Marine Services

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kaotech Marine Services

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kaotech Marine Services

Siedziba główna

Praca Kaotech Marine Services - oferty archiwalne

  • Asystent project managera

    • Świnoujście
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-4 000 zł / mies.
    • Kaotech Marine Services zatrudni dynamiczna osobę na stanowisko Asystenta Project Managera.
      Mile widziani studenci lub osoby chętne zdobyć doświadczenie.

      Wszystkie zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV ma adres az@kmserv.eu

      Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)

      Zakres obowiązków

      • prace administracyjno- biurowe
      • wsparcie project managera
      • tworzenie dokumentacji projektowej
      • koordynacja wyjazdów pracowników/kontakt z pracownikami

      Wymagania

      • prawo jazdy kat. B
      • obsługa komputera, znajomość programów Microsoft Office
      • dobra organizacja pracy, rzetelność, komunikatywność
      • znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      ☆umowę o pracę na pełen etat

      ☆możliwość wyjazdów służbowych

      ☆możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności

      ☆uczestnictwo w ciekawych i rozwojowych projektach o charakterze międzynarodowym

      ☆możliwość pracy zdalnej/hybrydowej

      ☆przyjazną atmosferę w pracy – zgrany i wspierający zespół :)

Pracodawcy w Świnoujściu