Czy to Twoja firma?

DOLMEB praca

Świdnica

Od pokoleń, w sercu Dolnego Śląska, rozwija się nasza pasja i rzemiosło. DOLMEB Świdnica, to nie tylko miejsce, gdzie tworzone są meble – to przestrzeń, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasza historia sięga roku 1945, kiedy to zaczęliśmy pisać pierwsze rozdziały naszej meblarskiej sagi. Przez lata kształtowaliśmy nasze umiejętności, aż w pierwszej połowie lat 70. nawiązaliśmy strategiczną współpracę z IKEA, co było przełomowym momentem w naszym rozwoju.

Jesteśmy dumni, że nasz zespół liczący około 200 specjalistów nieustannie dąży do perfekcji, tworząc meble, które są synonimem jakości i innowacyjności. Specjalizujemy się w wyrobach o trudnych kształtach i kolorach, a nasze meble lakierowane farbami pigmentowymi na bazie płyt MDF, HDF, wiórowych i z płyty komórkowej są dowodem na to, że nawet najbardziej wymagające projekty są dla nas możliwe do realizacji.

Nasze wartości – człowiek, środowisko, wiarygodność – to fundamenty, na których budujemy naszą markę. Dbamy o to, by każdy element naszej działalności był zgodny z tymi zasadami, ponieważ wierzymy, że tylko w ten sposób można tworzyć produkty, które służą ludziom i nie szkodzą otoczeniu.

W DOLMEB Świdnica szczególnie cenimy sobie doświadczenie w produkcji mebli dziecięcych. To segment, który wymaga od nas szczególnej uwagi i troski, a nasze długie lata praktyki pozwalają nam dostarczać produkty, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort najmłodszym.

Jako część grupy Spółek BEROTU, cieszymy się stabilnością i wsparciem, które pozwalają nam rozwijać naszą działalność i nieustannie poszukiwać nowych rozwiązań. Nasze doświadczenie i umiejętności to nasza przewaga konkurencyjna, która pozwala nam utrzymać silną pozycję na rynku.

Zapraszamy do świata DOLMEB Świdnica, gdzie każdy mebel opowiada historię rzemiosła, precyzji i zamiłowania do doskonałości.

DOLMEB najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika badania i rozwój

Oferty pracy DOLMEB

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOLMEB

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DOLMEB

Siedziba główna

DOLMEB poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
DOLMEB
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Swidnica
  3. Poznań
  4. Gdynia
  5. Strzegom
  6. Jelenia Góra
  7. Kowary
  8. Bielsko-Biała
  9. Toruń
  10. Gliwice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca DOLMEB - oferty archiwalne

  • Pracownik Produkcji/ Pakowacz

    DOLMEB
    • Świdnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 3 100-3 600 zł / mies.
    • Poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Produkcji i Pakowacza z doświadczeniem.Dolmeb posiada zakład produkcyjny w Świdnicy w którym zatrudniamy ok. 200 osób.Produkujemy meble na bazie płyt MDF, HDF, wiórowych i z płyty komórkowej lakierowanych farbami pigmentowymi. Nasza specjalizacja to wyroby o trudnych kształtach i kolorach.

      Zapraszamy do aplikowania przez stronę Facebook, na adres e-mail: rekrutacja@dolmeb.pl lub bezpośrednio:Dolmeb Sp. z o.o.ul. Stalowa 2558-100 ŚwidnicaLubię to!KomentarzUdostępnij

      Zakres obowiązków

      Opis stanowiska pracy:przygotowanie elementów do procesu produkcyjnego,podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,kontrola wyrobów gotowych poprzez ocenę jakości i zgodnie ze specyfikacją produktu,wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,przestrzeganie przepisów BHP i p. poż.Mile widziane:uprawnienia na wózek widłowydoświadczenia w pracy na produkcji jako Operator Maszyn

      Wymagania

      Od kandydatów oczekujemy:dyspozycyjności, pracy w systemie zmianowym,zdolności manualnych,zaangażowania w wykonywaną pracę,umiejętności pracy w grupie

      Oferujemy

      atrakcyjne warunki zatrudnieniapakiet świadczeń socjalnychmożliwości zawodowego rozwojuuczestnictwo w szkoleniach branżowychpracę w międzynarodowym środowisku

Pracodawcy w Świdnicy