Czy to Twoja firma?

FUNDACJA NASZEJ SZKOLE praca

Świdnica

Od chwili naszego powstania w 2002 roku, Fundacja "Naszej Szkole" nieustannie dąży do tworzenia inspirującej przestrzeni edukacyjnej, w której każde dziecko ma szansę na rozwój i zdobywanie wiedzy w sposób nowoczesny i przemyślany. Zrodzeni z pasji grupy małżeństw z parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Siedlcach, z dumą wspieramy Społeczną Szkołę Podstawową, będąc jej fundamentem i przewodnikiem w dążeniu do doskonałości.

Nasza misja to nie tylko finansowanie, ale przede wszystkim inspirowanie i organizowanie działań edukacyjnych, które wykraczają poza tradycyjne metody nauczania. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania edukacyjne, takie jak peer learning czy model odwróconej lekcji, które stawiają ucznia w centrum procesu uczenia się. Nasze projekty edukacyjne są zaprojektowane tak, aby rozbudzać ciekawość i zachęcać do aktywnego uczestnictwa w zdobywaniu wiedzy.

Jesteśmy przekonani, że indywidualne podejście do każdego ucznia jest kluczem do sukcesu. Dlatego oferujemy wsparcie doświadczonej kadry pedagogicznej, dostęp do platformy edukacyjnej oraz możliwość uczestnictwa w warsztatach i projektach, które rozwijają nie tylko wiedzę, ale także kompetencje społeczne i emocjonalne. Nasze konwersacje z native speakerem otwierają drzwi do świata i pomagają w płynnym posługiwaniu się językiem angielskim.

W Fundacji "Naszej Szkole" wiemy, jak ważne jest przygotowanie do egzaminów i konkursów. Dlatego uczniowie mają możliwość uczestniczenia w konkursach kuratoryjnych, olimpiadach przedmiotowych oraz testach kompetencyjnych, które są doskonałą okazją do sprawdzenia i pogłębienia swoich umiejętności.

Jesteśmy dumni z naszej wspierającej społeczności szkolnej, która jest sercem wszystkich naszych działań. Wspólnie tworzymy miejsce, gdzie każdy może znaleźć wsparcie, zrozumienie i motywację do ciągłego rozwoju.

W Fundacji "Naszej Szkole" każdy dzień to kolejny krok w kierunku lepszej przyszłości dla naszych uczniów. Zapraszamy do wspólnego tworzenia tej przyszłości.

FUNDACJA NASZEJ SZKOLE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy FUNDACJA NASZEJ SZKOLE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FUNDACJA NASZEJ SZKOLE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FUNDACJA NASZEJ SZKOLE

Siedziba główna

FUNDACJA NASZEJ SZKOLE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
FUNDACJA NASZEJ SZKOLE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdynia

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FUNDACJA NASZEJ SZKOLE - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka - 343i

    • Świdnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      PRACA POLEGAJĄCA NA UTRZYMANIU CZYSTOŚCI W BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka - 344i

    • Świdnica
    • część etatu

      UTRZYMANIE CZYSTOŚCI W BUDYNKU PRZEDSZKOLA

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN

Pracodawcy w Świdnicy