Czy to Twoja firma?

Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO BLIŻEJ DZIECKA praca

Świdnica

Od 2007 roku Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO "Bliżej Dziecka" w sercu Świdnicy jest miejscem, gdzie każde dziecko ma szansę na rozwój w atmosferze pełnej szacunku i sympatii. Nasze podejście do edukacji opiera się na indywidualizacji procesu nauczania, co pozwala na dopasowanie metod i tempa pracy do potrzeb i możliwości każdego ucznia.

W naszej ofercie edukacyjnej znajdziecie Państwo szeroki wachlarz zajęć, które rozbudzają ciekawość i kreatywność młodych umysłów. Od lekcji w terenie, przez warsztaty teatralne, naukę gry na gitarze, zajęcia taneczne, aż po innowacyjne programy takie jak "Strefa Odkryć" z elementami metody Montessori, czy "Przyjaciele Zippiego" i "Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej". Nasze Kindloteka – Amazon STEM, robotyka i programowanie to propozycje, które przygotowują uczniów do wyzwań przyszłości.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać rodziców i uczniów w edukacji domowej, oferując nie tylko wsparcie merytoryczne, ale i organizując egzaminów klasyfikacyjnych. Współpraca z nami to gwarancja, że edukacja domowa będzie przebiegać płynnie i zgodnie z obowiązującymi standardami.

Prowadzeni przez Świdnickie Stowarzyszenie Oświatowe „Bliżej Dziecka”, stawiamy na kameralność i przyjazną atmosferę, co jest naszym wyjątkowym atutem na tle innych placówek edukacyjnych. Wierzymy, że dzięki temu tworzymy przestrzeń, w której każde dziecko może czuć się bezpiecznie i rozwijać swoje pasje.

Zapraszamy do naszej społeczności, gdzie edukacja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim budowanie trwałych i pozytywnych relacji, które będą wspierać naszych uczniów przez całe życie.

Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO BLIŻEJ DZIECKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO BLIŻEJ DZIECKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO BLIŻEJ DZIECKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO BLIŻEJ DZIECKA

Siedziba główna

Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO BLIŻEJ DZIECKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO BLIŻEJ DZIECKA - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka - 27

    Niepubliczna Szkoła Podstawowa ŚSO BLIŻEJ DZIECKA
    • Świdnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie należytej czystości w przydzielonych pomoeszczeniach, korytarzy , wc, urządzeń wodno-kanalizacyjnych i znajdujących się w tych pomieszczeniach okien, dzrzwi, mebli. Szczegółowy wykaz wykonywanych zadań pracodawca określi przy zatrudnieniu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: chęć do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel języka polskiego - 262

    • Świdnica

      nauczanie języka polskiego w kalsach IV-VIII

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne, kierunek: polonistyka
      • Inne wymagania: ukończone studia wyższe lub podyplomowe z zakresie przedmiotu język polski

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 3 800 PLN
  • Sprzątaczka - 703

    • Świdnica
    • 2 800 zł / mies.

      utrzymanie należytej czystości w przydzielonych pomieszczeniach , korytarzy, wc, urządzeń widno-kanalizacyjnych i znajdujących się w tych pomieszczeniach okien, drzwi, mebli

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach 6.30-14.30; 11.00-19.00

Pracodawcy w Świdnicy