Czy to Twoja firma?

Areszt Śledczy w Świdnicy praca

Świdnica
Areszt Śledczy w Świdnicy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna sektor publiczny / służby mundurowe inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Areszt Śledczy w Świdnicy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Areszt Śledczy w Świdnicy

Mapa Areszt Śledczy w Świdnicy

Siedziba główna

Areszt Śledczy w Świdnicy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Areszt Śledczy w Świdnicy
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdynia
  2. Piła
  3. Poznań
  4. Strzegom
  5. Wrocław
  6. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Areszt Śledczy w Świdnicy - oferty archiwalne

  • Strażnik działu ochrony - 739i

    • Świdnica
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zadania związane m.in. z prowadzeniem widzeń, doprowadzaniem i konwojowaniem osadzonych. Praca w ciągłym kontakcie z osadzonymi

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 327 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świdnicy