Czy to Twoja firma?

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej praca

Świdnica

W sercu Rumi, przy ulicy Ślusarskiej 2, znajduje się miejsce, gdzie każda osoba potrzebująca wsparcia może znaleźć pomocną dłoń – to my, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Nasza działalność jest wyrazem głębokiego zaangażowania w poprawę jakości życia mieszkańców, którzy napotykają na życiowe przeszkody.


Jako ośrodek pomocy społecznej, naszym priorytetem jest dostarczanie pomocy tym, którzy znaleźli się w sytuacji kryzysowej. Niezależnie od tego, czy ktoś zmaga się z problemami finansowymi, zdrowotnymi czy społecznymi, staramy się być solidnym wsparciem. Oferujemy pomoc finansową, ale także coś znacznie cenniejszego – czas, uwagę i profesjonalne doradztwo. Nasz zespół specjalistów, w tym prawników i psychologów, jest zawsze gotowy, by służyć radą i pomocą.

Jesteśmy dumni z naszych programów wsparcia, takich jak „Opieka Wytchnieniowa”, które są skrojone na miarę potrzeb naszych podopiecznych. Rozumiemy, że każdy przypadek jest inny, dlatego nasza praca socjalna opiera się na indywidualnym podejściu i kontraktach socjalnych, które pomagają w długofalowym planowaniu i rozwiązywaniu problemów.

Nasza misja, choć nie sformułowana w jednym zdaniu, jest czytelna w każdym działaniu, które podejmujemy. To misja wsparcia i integracji – pomagamy osobom starszym, samotnym, niepełnosprawnym i rodzinom w trudnych sytuacjach życiowych. Chcemy, by Rumia była miejscem, gdzie każdy czuje się zauważony i doceniony.

Finansowanie naszej działalności pochodzi z budżetu gminy oraz innych źródeł publicznych, co pozwala nam skupić się na dobru naszych mieszkańców, nie zaś na zyskach. W naszych działaniach kierujemy się zasadami empatii, profesjonalizmu i skuteczności.

Choć nie dysponujemy danymi dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy historii, to nasza obecność w życiu społeczności Rumii jest nie do przecenienia. Jesteśmy tu, by pomagać, wspierać i przyczyniać się do budowania silnej i zdrowej społeczności. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy potrzebują naszej pomocy – razem możemy więcej.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia sektor publiczny / służby mundurowe it (informatyka)

Oferty pracy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

 • Asystentka stomatologiczna

  Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
  • Wrocław
  • umowa zlecenie
  Aplikuj szybko
  Dodana

Mapa Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Siedziba główna

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Wrocław
 2. Żychlin
 3. Swidnica
 4. Katowice
 5. Bielsko-Biała
 6. Poznań
 7. Rzeszów
 8. Warszawa
 9. Gdynia
 10. Kruszwica

Data aktualizacji: 01.04.2024

Pracodawcy w Świdnicy