Czy to Twoja firma?

Sandomierska Spółdzielnia Mieszkaniowa praca

Sandomierz

Od ponad sześciu dekad Sandomierska Spółdzielnia Mieszkaniowa jest synonimem zaufania i stabilności w sercu malowniczego Sandomierza. Nasza historia rozpoczęła się 6 lipca 1959 roku, kiedy to dwudziestoosobowa grupa założycieli postanowiła zbudować fundament pod społeczność, która dzisiaj jest dumą regionu. Od tamtego czasu, z niewzruszoną determinacją i zaangażowaniem, dbamy o to, aby nasze 59 budynków wielorodzinnych, 3 budynki w Zawichoście oraz ponad 3000 mieszkań były nie tylko konstrukcjami z cegieł i betonu, ale prawdziwymi domami dla naszych mieszkańców.

Jesteśmy świadomi, że nasza pozycja na rynku to wynik ciężkiej pracy i nieustannego dążenia do doskonałości w zarządzaniu zasobami mieszkaniowymi. Nasze działania nie ograniczają się jedynie do ścian, które zarządzamy. Rozumiejąc potrzeby i oczekiwania naszych mieszkańców, oferujemy kompleksowe usługi związane z rozliczeniami czynszowymi oraz windykacją, dbając o to, by każdy aspekt życia w naszych społecznościach był jak najbardziej bezproblemowy.

Nasza spółdzielnia to nie tylko budynki, to przede wszystkim ludzie – mieszkańcy, dla których staramy się tworzyć przyjazne i bezpieczne otoczenie. Z pasją pielęgnujemy tereny zielone, parkingi i place zabaw, bo wiemy, że to właśnie te małe rzeczy tworzą atmosferę domowego ciepła i sąsiadzkiej życzliwości.

Jako ważny partner dla władz miasta Sandomierza, jesteśmy zobowiązani do ciągłego rozwoju i podnoszenia jakości życia naszych mieszkańców. Nasze działania są podyktowane chęcią tworzenia harmonijnej przestrzeni, w której każdy czuje się bezpiecznie i komfortowo.

W Sandomierskiej Spółdzielni Mieszkaniowej wierzymy, że nasza praca to nie tylko zarządzanie nieruchomościami, ale przede wszystkim budowanie wspólnoty i dbanie o dobro naszych mieszkańców. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a każdy dzień jest kolejnym krokiem ku lepszej przyszłości.

Sandomierska Spółdzielnia Mieszkaniowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika nieruchomości księgowość / ekonomia

Oferty pracy Sandomierska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sandomierska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Mapa Sandomierska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Siedziba główna

Sandomierska Spółdzielnia Mieszkaniowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Sandomierska Spółdzielnia Mieszkaniowa
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kielce
  2. Przemyśl
  3. Rybnik

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Sandomierska Spółdzielnia Mieszkaniowa - oferty archiwalne

  • Gospodarz domowy

    • Sandomierz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      utrzymywanie porządku na przydzielonych terenach i budynkach SSM, roznoszenie korespondencji do skrzynek

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: zatrudnienie na umowę o pracę na okres próbny z możliwością dalszego przedłużenia umowy na czas określony lub nieokreślony praca od poniedziałku do piątku w godz. 06.00-14.00, dopuszczalna jest w razie szczególnych potrzeb pracodawcy-w incydentalnych przypadkach praca w dni wolne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sandomierzu