Czy to Twoja firma?

Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej praca

Sandomierz

Od ponad trzech dekad jesteśmy wierni naszej misji – wspieramy rozwój lokalnych społeczności oraz przedsiębiorstw z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, z naciskiem na rolnictwo. Nasza fundacja, z siedzibą w malowniczym Sandomierzu i biurem terenowym w Busku-Zdroju, stała się jedną z największych organizacji w regionie, oferującą nie tylko usługi doradcze, ale także szkoleniowe, informacyjne i finansowe.

Nasze wieloletnie doświadczenie, które sięga 1991 roku, pozwala nam na zrozumienie specyfiki lokalnego rynku i dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Z dumą patrzymy na naszą ofertę, która obejmuje doradztwo, szkolenia, kursy, pożyczki dla biznesu, usługi rachunkowe, a także wsparcie dla samorządów. Jesteśmy przekonani, że nasza wszechstronność jest kluczem do sukcesu naszych partnerów.

Innowacja i jakość to dla nas nie tylko hasła – to fundamenty, na których budujemy naszą markę. Od 2018 roku rozwijamy profesjonalną platformę e-learningową, która umożliwia łatwy dostęp do wiedzy i umiejętności niezbędnych w dzisiejszym świecie przedsiębiorczości. Nasz wysiłek w dążeniu do doskonałości został potwierdzony certyfikatem ISO 9001:2015, który jest świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie usług najwyższej jakości.

Jako organizacja z międzynarodową działalnością, rozumiemy globalne wyzwania i potrafimy dostosować nasze usługi do zmieniającego się otoczenia. Nasza stabilność finansowa, potwierdzona znacznym dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej, pozwala nam na realizację ambitnych projektów, które przynoszą realne korzyści naszym klientom.

Nasza specjalizacja w obsłudze sektora MŚP oraz rolnictwa, połączona z kompleksowością usług, e-learningiem i certyfikacją ISO, stanowi naszą przewagę konkurencyjną. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu zaangażowaniu i ciągłemu rozwojowi, możemy skutecznie wspierać przedsiębiorczość i przyczyniać się do wzrostu gospodarczego naszego regionu.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, wierzą w rozwój i chcą razem z nami budować lepszą przyszłość dla lokalnych społeczności i polskiego biznesu.

Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej

Siedziba główna w Sandomierzu

Oddział w Busku-Zdrój

Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Ozarów Mazowiecki
  2. Bielsko-Biała
  3. Sandomierz
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej - oferty archiwalne

  • Młodszy specjalista

    • Busko-Zdrój
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, przyjmowanie wniosków, udzielanie informacji, promocja, rozliczanie wniosków

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: dyspozycyjność, niekonfliktowość, umiejętność pracy w grupie, uprzejmość., biegła obsługa komputera z obsługą internetu, prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: Preferowane wykształcenie ekonomiczne, finansowe lub pokrewne. Pożądanyy rok doświadczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      Obsługa klienta, przyjmowanie wniosków, udzielanie informacji, promocja, rozliczanie wniosków z projektów unijnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B, dyspozycyjność, niekonfliktowość, umiejętność pracy w grupie, uprzejmość., biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: preferowane kierunki studiów- administracja, ekonomia, prawo itp. Wymagane roczne doświadczenie na podobnym stanowiski

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Sandomierzu