Czy to Twoja firma?

Usługi Gastronomiczne ANNA BIELECKA-MAZUR praca

Sandomierz

Witajcie w świecie smaków i aromatów, który codziennie tworzymy w Usługi Gastronomiczne ANNA BIELECKA-MAZUR. Nasza przytulna siedziba mieści się w malowniczym Sandomierzu, sercu województwa świętokrzyskiego, gdzie każdego dnia z pasją oddajemy się sztuce kulinarnej.

Jako jednoosobowa działalność gospodarcza, koncentrujemy się na tym, co w gastronomii najważniejsze – wspieraniu procesu tworzenia wyjątkowych potraw. Nasza specjalność to pomoc kucharzowi, co pozwala na płynne i efektywne funkcjonowanie kuchni. Choć nie zdradzamy wielu szczegółów naszej historii czy misji, nasze codzienne działania mówią same za siebie – jesteśmy tu, aby wspierać i ulepszać każdy aspekt przygotowywania posiłków.

Rozumiemy, że w dzisiejszych czasach, kiedy każdy moment jest na wagę złota, nasza rola staje się nieoceniona. Dzięki naszej pracy, kucharze mogą skupić się na kreowaniu kulinarnych dzieł sztuki, podczas gdy my zajmujemy się wszystkim, co pozwala im zachować płynność i harmonię w kuchni.

Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy w gastronomii poszukują nie tylko smaku, ale i jakości współpracy. Wierzymy, że dobra pomoc kuchenna to fundament sukcesu każdej restauracji, dlatego też stawiamy na niezawodność, elastyczność i gotowość do działania, kiedy tylko nasza pomoc jest potrzebna.

Chociaż nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy szeregiem certyfikatów, nasza lokalna działalność jest dowodem na to, że dobra reputacja i zaufanie klientów to wartości, które budujemy każdego dnia. Nasze zaangażowanie w to, co robimy, jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Zapraszamy do współpracy z Usługi Gastronomiczne ANNA BIELECKA-MAZUR – razem stworzymy kulinarne arcydzieła, które zachwycą każdego smakosza.

Usługi Gastronomiczne ANNA BIELECKA-MAZUR najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Usługi Gastronomiczne ANNA BIELECKA-MAZUR

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Gastronomiczne ANNA BIELECKA-MAZUR

  • Kelner/barman

    Usługi Gastronomiczne ANNA BIELECKA-MAZUR
    • Włostów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Sprzedawca

    • Sandomierz
    Dodana
  • Pomoc kuchenna

    • Włostów
    Dodana

Mapa Usługi Gastronomiczne ANNA BIELECKA-MAZUR

Siedziba główna

Usługi Gastronomiczne ANNA BIELECKA-MAZUR poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Usługi Gastronomiczne ANNA BIELECKA-MAZUR - oferty archiwalne

  • Barman/kelner

    • Włostów
    • Zakres obowiązków

      obsługa klientów(miejsce wykonywania pracy-Karczma "MAKOWE POLE" Włostów 254B)

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej zatrudnienie na umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślony miejsce wykonywania pracy-Karczma "MAKOWE POLE" Włostów 254B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sandomierzu