WARS S. A. Oddz. Północ

Czy to Twoja firma?

WARS S. A. Oddz. Północ praca

Słupsk

Od ponad siedemdziesięciu lat, "WARS" S.A. jest synonimem podróży z klasą i smakiem. Nasza historia zaczęła się w 1948 roku, a od tego czasu nieustannie towarzyszymy podróżnym, oferując im wyjątkowe doznania kulinarne i komfortowe warunki podczas ich wypraw. Jesteśmy dumni, że każdego dnia, nasza 1400-osobowa załoga wkłada serce w zapewnienie najwyższej jakości usług.

W naszych wagonach restauracyjnych, barowych i hotelowych, podróżni mogą doświadczyć nie tylko smaku wyśmienitych potraw, ale również poczuć atmosferę luksusu i gościnności. Nasze usługi gastronomiczne, realizowane w systemie franczyzowym, spełniają najwyższe standardy, które nieustannie podnosimy, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pasażerów.

Znajdujemy się w wąskim gronie firm, które mogą poszczycić się niemalże 100% rozpoznawalnością marki w Polsce. To dla nas powód do dumy, ale i motywacja do dalszego rozwoju. Nasza silna pozycja na rynku to efekt pracy zespołu specjalistów w dziedzinie gastronomii i kolejnictwa, którzy każdego dnia dbają o to, aby podróż z WARS S.A. była niezapomnianym przeżyciem.

Podróżowaliśmy z naszymi gośćmi przeszło 5 miliardów kilometrów, docierając do tak egzotycznych miejsc jak Istambuł, Paryż, Odessa, Bruksela, Moskwa, Kijów, Wilno, a nawet Irkuck i Nowosybirsk. Każda z tych podróży to dla nas nowa historia, nowe doświadczenie i kolejna okazja, by udowodnić, że jakość i komfort są dla nas priorytetem.

WARS S.A. to nie tylko podróże, to pasja tworzenia wyjątkowych momentów, które pozostają w pamięci na długo po zakończeniu podróży. Zapraszamy Państwa do wspólnego odkrywania smaków i miejsc – razem z nami, razem z WARS S.A.

WARS S. A. Oddz. Północ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy WARS S. A. Oddz. Północ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WARS S. A. Oddz. Północ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WARS S. A. Oddz. Północ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Bielsko-Biała
  4. Gdańsk
  5. Kraków
  6. Białystok
  7. Poznań
  8. Szczecin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca WARS S. A. Oddz. Północ - oferty archiwalne

  • OSOBA DO SPRZĄTANIA POCIĄGÓW

    • Słupsk
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 2 900-3 500 zł / mies.
    • WARS S.A. to firma usługowa istniejąca na rynku przewozów pasażerskich od 1948 roku. Obsługujemy podróżnych w wagonach restauracyjnych, barowych, sypialnych i z miejscami do leżenia oraz minibarach, świadcząc usługi gastronomiczne i hotelowe w pociągach. WARS S.A. tworzy zespół doświadczonych ludzi, z doskonałą znajomością usług hotelarsko-gastronomicznych i zamiłowaniem do podróży.

      POSZUKUJEMY KOBIET DO SPRZĄTANIA POCIĄGÓW

      Data rozpoczęcia pracy od zaraz

      Zakres obowiązków

      • Opróżnianie śmietniczek oraz wycieranie ścianek zewnętrznych na mokro
      • Zamiatanie i mycie podłóg
      • Przecieranie na mokro stolików
      • Czyszczenie ścianek
      • Czyszczenie półek, osłon grzejników, luster i ram okiennych, odkurzanie siedzeń.
      • Oczyszczenie WC, uzupełnianie środkow higieny tj. mydło, papier toaletowy, odświeżanie pomieszczenia.

      Wymagania

      • Gotowość do pracy w systemie pracy zmianowym, w soboty, niedziele i święta
      • Obowiązkowość i sumienność
      • Chęć do pracy

      Oferujemy

      • umowę zlecenie
      • stawka godzinowa 20,30 zł brutto

Pracodawcy w Słupsku