Czy to Twoja firma?

ZARZĄD INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJ W SŁUPSKU praca

Słupsk

ZARZĄD INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJ W SŁUPSKU to serce operacyjne, które tętni życiem dla zapewnienia sprawności i komfortu mieszkańcom naszego pięknego miasta. Z dumą stoję na straży miejskiej infrastruktury, dbając o to, by każdy aspekt naszej wspólnej przestrzeni był nie tylko funkcjonalny, ale i przyjazny dla ludzi i środowiska.

Nasza misja to nieustanne podnoszenie jakości życia w Słupsku poprzez zarządzanie cmentarzami, które są świadectwem historii i kultury, a zarazem miejscami zadumy i pamięci. Zajmujemy się również transportem zbiorowym, aby każdy mógł łatwo dotrzeć do celu, i dbamy o tereny zielone, które są naszymi miejskimi oazami spokoju.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz usług, które realizujemy z myślą o potrzebach mieszkańców. Od obsługi klienta, przez zarządzanie przystankami komunikacji miejskiej i sprzedaż biletów, aż po bieżące naprawy dróg, oświetlenie uliczne i kanalizację deszczową – każdy element infrastruktury miejskiej jest dla nas ważny.

Nasze działania opierają się na solidnych fundamentach doświadczenia i zaangażowania. Dział eksploatacji i inwestycji dba o to, by infrastruktura miejska była nie tylko niezawodna, ale i rozwijała się zgodnie z najnowszymi trendami i potrzebami mieszkańców. Dział uzgodnień i zezwoleń zapewnia, że wszystkie procesy przebiegają płynnie i zgodnie z przepisami, a dział zamówień publicznych gwarantuje transparentność i efektywność w wykorzystaniu środków publicznych.

Jesteśmy dumni z naszej roli w kształtowaniu przestrzeni miejskiej Słupska i zawsze staramy się być blisko ludzi, których praca dotyczy. Nasze działania to nie tylko obowiązek, ale i pasja do tworzenia miasta przyjaznego, bezpiecznego i nowoczesnego. Zapraszamy do współtworzenia Słupska – miasta, które żyje i rozwija się dzięki wspólnemu zaangażowaniu.

ZARZĄD INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJ W SŁUPSKU najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Urzędnik Słupsk
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy ZARZĄD INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJ W SŁUPSKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZARZĄD INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJ W SŁUPSKU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZARZĄD INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJ W SŁUPSKU

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
ZARZĄD INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJ W SŁUPSKU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Słupsk
  3. Bielsko-Biała
  4. Koszalin
  5. Ustka
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZARZĄD INFRASTRUKTURY MIEJSKIEJ W SŁUPSKU - oferty archiwalne

  • Inspektor nadzoru inwestorskiego

    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Szczegółowe informacje zgodnie z zamieszczoną ofertą na stronie BIP: zimslupsk.pl, ogłoszenie 4/ZIM/2023

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
      • Inne wymagania: Szczegółowe informacje zgodnie z zamieszczoną ofertą na stronie BIP: zimslupsk.pl, ogłoszenie 4/ZIM/2023

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 350 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Słupsku