Czy to Twoja firma?

Areszt Śledczy w Słupsku praca

Słupsk

Witaj, jestem Areszt Śledczy w Słupsku, miejscem, które stoi na straży praworządności i resocjalizacji. Nasza placówka, podlegająca Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Koszalinie, jest zaangażowana w edukację prawną i społeczną, mając na celu nie tylko przestrzeganie prawa, ale i zapobieganie przestępczości.

Nasze działania skupiają się na realizacji programu "W SŁUŻBIE PRAWU", który jest naszą wizytówką w środowisku lokalnym. To inicjatywa edukacyjna skierowana przede wszystkim do młodzieży, mająca na celu przybliżenie jej zagadnień prawnych oraz konsekwencji prawnych różnych zachowań. Wierzymy, że wiedza jest kluczem do budowania społeczeństwa opartego na zasadach sprawiedliwości i odpowiedzialności.

Jesteśmy również aktywni w promowaniu Służby Więziennej, pokazując społeczeństwu naszą codzienną pracę, która często pozostaje niezauważona. Działania te mają na celu nie tylko zwiększenie świadomości na temat naszej roli w systemie prawnym, ale także zachęcenie nowych osób do dołączenia do naszych szeregów.

Nasza placówka jest miejscem, gdzie każdy dzień to praca nad zapewnieniem bezpieczeństwa i porządku, a także nad szansą na lepszą przyszłość dla osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. Staramy się, aby nasze działania prewencyjne były skuteczne i przyczyniały się do zmniejszenia przestępczości.

Chociaż nie mogę podzielić się szczegółami dotyczącymi naszej historii, liczby pracowników czy konkretnej misji i wartości, które przyświecają naszej codziennej pracy, to zapewniam, że każdego dnia dążymy do bycia wiarygodnym i odpowiedzialnym członkiem społeczności, który przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa i jakości życia w naszym regionie.

Zapraszam do poznania naszej działalności i dołączenia do dialogu na temat ważnej roli, jaką odgrywamy w społeczeństwie. Razem możemy pracować na rzecz lepszego jutra.

Areszt Śledczy w Słupsku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna medycyna / farmacja / zdrowie sektor publiczny / służby mundurowe edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Areszt Śledczy w Słupsku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Areszt Śledczy w Słupsku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Areszt Śledczy w Słupsku

Siedziba główna

Areszt Śledczy w Słupsku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Areszt Śledczy w Słupsku
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Słupsk
  2. Gdynia
  3. Warszawa
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Areszt Śledczy w Słupsku - oferty archiwalne

  • Strażnik działu ochrony

    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w systemie wielozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności – nadzór osadzonych podczas przemieszczania się po terenie jednostki, praca z bronią palną przy zwiększonej dyspozycyjności z racji charakteru służby; preferowane wykształcenie minimum średnie. Ponadto kontrola osadzonych – w związku z zapisem w ustawie z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks Karny Wykonawczy „(…) kontrola osobista polega na oględzinach ciała oraz sprawdzeniu odzieży, bielizny i obuwia, a także przedmiotów posiadanych przez skazanego. Oględziny ciała oraz sprawdzenie odzieży i obuwia przeprowadza się w pomieszczeniu, podczas nieobecności osób postronnych oraz osób odmiennej płci i dokonywane są za pośrednictwem osoby tej samej płci (…)”.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 327 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Funkcjonariusz - młodsza pielęgniarka/ młodszy pielęgniarz

    • Słupsk

      Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Wymagane wykształcenie zgodne ze stanowiskiem oraz prawo wykonywania zawodu.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zgodne ze stanowiskiem oraz prawo wykonywania zawodu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 580 PLN

Pracodawcy w Słupsku