Czy to Twoja firma?

WOJSKOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SŁUPSKU praca

Słupsk
WOJSKOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SŁUPSKU najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Słupsk
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy WOJSKOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SŁUPSKU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WOJSKOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SŁUPSKU

Mapa WOJSKOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SŁUPSKU

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
WOJSKOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SŁUPSKU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca WOJSKOWE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W SŁUPSKU - oferty archiwalne

  • Nauczyciel informatyki

    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Nauczanie zajęć z informatyki w Wojskowym Liceum Ogólnokształcącym dla Młodzieży. Wymiar czasu pracy: 10/40 etatu. Wynagrodzenie 40- 48 zł brutto/ h

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie magisterskie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 40 do 48 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto za miesiąc
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Słupsku