Czy to Twoja firma?

PPHU KOPSTAL Marta Koper praca

Płock

Od początku naszej przygody w 2012 roku, w P.P.H.U. "KOPSTAL" Marta Koper, z pasją oddajemy się dystrybucji wyrobów hutniczych najwyższej jakości. Zlokalizowani w sercu Płocka, przy ulicy Witolda Zglenickiego 48, staliśmy się miejscem, gdzie profesjonalizm łączy się z rzetelną wiedzą o stali.

Nasza oferta to szeroki asortyment produktów stalowych, które służą zarówno do zastosowań przemysłowych, jak i domowych. Od blach w różnorodnych formach – kręgów, arkuszy, taśm – po rury stalowe, pręty zbrojeniowe i kształtowniki, każdy produkt w naszym katalogu jest wyselekcjonowany z myślą o potrzebach naszych klientów. Dostarczamy materiały zarówno polskiej produkcji, jak i importowane, zawsze dbając o to, aby spełniały one najwyższe standardy jakości.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować nie tylko produkty, ale również fachowe doradztwo. Rozumiemy, że wybór odpowiedniego materiału może być kluczowy dla sukcesu projektu, dlatego zawsze służymy pomocą i dzielimy się naszą wiedzą. Nasze doświadczenie pozwala nam na precyzyjne dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Jako firma prowadzona przez Martę Koper, cenimy sobie bliskie relacje z klientami oraz partnerskie podejście do biznesu. Nasza działalność opiera się na solidnych fundamentach, a stabilność finansowa pozwala nam na elastyczne reagowanie na zmieniające się warunki rynkowe.

Chociaż nie zdradzamy wszystkich naszych tajemnic, to możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i usługi są doceniane przez szerokie grono odbiorców. Wierzymy, że nasza praca to nie tylko sprzedaż stali, ale także budowanie trwałych i wartościowych konstrukcji – zarówno dosłownie, jak i w sensie biznesowym.

Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze wyroby hutnicze mogą wzmocnić Wasze projekty. Razem możemy tworzyć wielkie rzeczy.

PPHU KOPSTAL Marta Koper najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PPHU KOPSTAL Marta Koper

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU KOPSTAL Marta Koper

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPHU KOPSTAL Marta Koper

Siedziba główna

Praca PPHU KOPSTAL Marta Koper - oferty archiwalne

  • Stażysta na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży

    PPHU KOPSTAL Marta Koper
    • Płock
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    • Firma KOPSTAL poszukuje pracownika na staż na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Firma zajmuję się sprzedażą i dystrybucją stali. Zlokalizowana jest w Płocku.

      Wymagania:

      • otwartość, komunikatywność, pracowitość

      • kultura osobista

      • prawo jazdy kat. B

      • możliwość wyjazdów służbowych

      • dyspozycyjność

      • chęć rozwoju i zdobycia nowych umiejętności

      • znajomość pakietu office

      • doświadczenie w pracy na takim lub podobnym stanowisku mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny.

      Zakres obowiązków

      Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

      • sprzedaż produktów stalowych

      • aktywne pozyskiwanie klientów

      • nawiązywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi klientami

      • monitorowanie i analiza rynku

      • budowanie i umacnianie wizerunku firmy.

      Wymagania

      Oferujemy

      • staż (może być z urzędu pracy, fundacji)

      • po stażu możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.

      CV wraz z klauzulą RODO proszę o przesłanie na podany adres mailowy p.siedlich@kopstal.pl.

      Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Płocku