Czy to Twoja firma?

S.K. MONTAGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kobiór
S.K. MONTAGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy S.K. MONTAGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca S.K. MONTAGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

S.K. MONTAGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca S.K. MONTAGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter konstrukcji stalowych

    S.K. MONTAGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Jaworzno
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      demontaż montaż podajników oraz ogólny przegląd eszystkich elementów pomocniczych kotła

      Wymagania

      • Inne wymagania: uprawnienia energetyczne z zakresu eksploatacji E2, na suwnice, na palenie palnikiem tlen, acetylen, hakowe, wysokościowe pow. 3 m

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
  • Pracownik administracyjno-biurowy (3/4 lub pełny etat)

    • Kobiór
    • pełny etat

      Przygotowanie umów oraz zamówień, składanie wniosków A-1 do ZUS, faktury sprzedażowe i zakupowe, rozliczanie miesięcy dla księgowości, obsługa firmy. Praca na 3/4 etatu lub pełny etat.
      Pełny etat z wynagrodzeniem 3300 brutto. 3/4 etatu z wynagrodzeniem 2700 brutto. Plus premia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie. Znajomość pakietu Office, prawo jazdy kat. B, mile widzaiana znajomość j. niemieckiego.

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kobiórze