"Piekarnia Klos Agnieszka" Agnieszka Klos-Kotewicz

Czy to Twoja firma?

Piekarnia Klos Agnieszka Agnieszka Klos-Kotewicz praca

Kobiór

"Piekarnia Klos Agnieszka" Agnieszka Klos-Kotewicz to firma rodzinna z długoletnią tradycją, dostarczająca Państwu wspaniałe wyroby piekarnicze oraz cukiernicze.

"Piekarnia Klos Agnieszka" Agnieszka Klos-Kotewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy "Piekarnia Klos Agnieszka" Agnieszka Klos-Kotewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca "Piekarnia Klos Agnieszka" Agnieszka Klos-Kotewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner / Kenerka

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Kelner/ka

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kelner

    Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa PILSKO
    • Jeleśnia
    • bez doświadczenia
    • 4 300-4 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa "Piekarnia Klos Agnieszka" Agnieszka Klos-Kotewicz

Siedziba główna

Sklep Firmowy

"Piekarnia Klos Agnieszka" Agnieszka Klos-Kotewicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca "Piekarnia Klos Agnieszka" Agnieszka Klos-Kotewicz - oferty archiwalne

  • Cukiernik

    • Kobiór
    • pełny etat
    • Do naszego zespołu zatrudnimy cukiernika.

      Miejsce wykonywania pracy Kobiór, ul. Rodzinna 96,

      Zakres obowiązków

      Związany ściśle z pracami cukierniczymi.

      Wymagania

      • wymagana książeczka senepidowska,

      Mile widzine:

      • wykształcenie cukiernicze,
      • doświadczenie w zawodzie cukiernika,

      Oferujemy

      • pełny wymiar czasu pracy,
      • umowa o pracę,
      • praca w porze nocnej,
      • wynagrodzenie według kwalifikacji.

Pracodawcy w Kobiórze