AGUIA MEDIA S.C.

Czy to Twoja firma?

AGUIA MEDIA S.C. praca

Kobiór

AGUIA MEDIA S.C. to renomowana firma elektroinstalacyjna z siedzibą w Kobiórze, która od 2011 roku z powodzeniem wprowadza innowacje w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych, pompach ciepła, klimatyzacjach, rekuperacjach, stacjach ładowania, alarmach oraz systemach monitoringu. Nasze usługi świadczymy z energią i profesjonalizmem, dążąc do perfekcji w każdym projekcie.

Zdobywając zaufanie klientów, potwierdzone licznymi 5-gwiazdkowymi opiniami, AGUIA MEDIA S.C. utrzymuje silną pozycję na rynku, oferując nie tylko wysoką jakość usług, ale i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Posiadamy wszystkie wymagane certyfikaty, co pozwala nam na profesjonalny montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych, a nasza oferta obejmuje również konsultacje, doradztwo, projektowanie instalacji oraz pomoc w uzyskaniu dotacji.

Jako firma rodzinna, cenimy sobie bliskie relacje z klientami i dbamy o środowisko, co odzwierciedla nasz nacisk na ekologiczne i innowacyjne rozwiązania. Nasza przewaga konkurencyjna to doświadczenie i profesjonalizm, które pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie w całej Polsce.

W AGUIA MEDIA S.C. łączymy zaawansowaną wiedzę techniczną z łatwością komunikacji, aby każdy klient mógł poczuć się pewnie i komfortowo, wybierając nasze usługi. Zapraszamy do współpracy, gwarantując nie tylko efektywność energetyczną, ale i satysfakcję z inwestycji w przyszłość.

AGUIA MEDIA S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromonter Kobiór
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy AGUIA MEDIA S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AGUIA MEDIA S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AGUIA MEDIA S.C.

Siedziba główna

Praca AGUIA MEDIA S.C. - oferty archiwalne

  • Instalator i pomocnik instalatora systemów HVAC oraz OZE

    • Kobiór
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500-17 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • instalacje fotowoltaiczne i powietrzne pompy ciepła
      • klimatyzacje i rekuperacje,
      • instalacje niskoprądowe (alarmy, sieci komputerowe, monitoring),
      • instalacje elektryczne na budowach, w pomieszczeniach biurowych i użyteczności publicznej oraz przy wykonywaniu przyłączy,
      • biały montaż,

      Do głównych zadań pomocnika elektromontera będą należały prace pomocnicze przy ww. wymienionych zadaniach.

      Wymagania

      • rzetelność, uczciwość, punktualność,
      • brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3 metrów,
      • prawo jazdy kat B.

      Mile widziane, aczkolwiek niekonieczne:

      • doświadczenie w instalacjach HVAC oraz OZE,
      • uprawnienia SEP G1 E,
      • umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia

      • niezbędne narzędzia pracy
      • wolne piątki :)

      • szkolenia branżowe i produktowe
      • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Pracodawcy w Kobiórze