Arges Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Arges Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Arges Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Dane firmowe i kontaktowe - Arges Sp. z o.o.

Pełna nazwa
ARGES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Centralna 56 43-210 Kobiór
NIP
6381837949
REGON
383640300
KRS
0000790220
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
12.06.2019
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Informacja i komunikacja

  • 62.01.Z Działalność związana z oprogramowaniem
  • 62.02.Z Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki
  • 62.03.Z Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi
  • 62.09.Z Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Swidnica
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Jozefów
  5. Tychy
  6. Bydgoszcz
  7. Warszawa
  8. Zawiercie
  9. Łódź

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Arges Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Frezer CNC - operator / programista

    • Kobiór
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy pracowników na stanowisko Frezer CNC.

      Zakres obowiązków

      • programowanie Frezarek CNC w programach Cam/Cad
      • ustawianie maszyn, dobór mocowań oraz parametrów
      • kontrola wykonywanych przez siebie detali za pomocą przyrządów pomiarowych
      • utrzymywanie swojego stanowiska pracy w należytym porządku

      Wymagania

      • znajomość rysunku technicznego
      • mile widziana znajomość j. angielskiego
      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
      • dobra organizacja pracy
      • zdolności analityczne, dokładność i sumienność

      Oferujemy

      • Jednostkowa – małoseryjna produkcja " duże możliwości rozwoju w programowaniu oraz ustawianiu maszyn
      • konkurencyjne wynagrodzenie
      • kartę Multisport
      • weekendy z pizzą
      • grupowe ubezpieczenie na życie NN
      • praca w systemie 3 zmianowym

Pracodawcy w Kobiórze