Czy to Twoja firma?

AERTECH sp. z o.o. praca

Kobiór
AERTECH Sp. z o.o. to innowacyjna firma z Kobióra, która od 2010 roku wyznacza standardy w produkcji CNC dla przemysłu motoryzacyjnego. Specjalizujemy się w tworzeniu komponentów, części maszyn i urządzeń z najwyższą precyzją, co potwierdza posiadany certyfikat jakości ISO 9001. Nasze zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC pozwalają na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów, a nasze doświadczenie umożliwia nam rozwiązywanie nietypowych wyzwań inżynierskich. Oferujemy kompleksowe usługi, od projektowania po montaż, zawsze z naciskiem na jakość i niezawodność. Dzięki kapitałowi zakładowemu wynoszącemu 650 000,00 zł, jesteśmy stabilnym partnerem dla naszych klientów, wspierając ich na każdym etapie realizacji projektu. Nasze wartości to fundament, na którym budujemy długotrwałe relacje, a nasze zaangażowanie w ciągły rozwój i dążenie do doskonałości sprawia, że jesteśmy liderem w branży.
AERTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Kobiór
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy AERTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca AERTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AERTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca AERTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator programista maszyn cnc

    AERTECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kobiór
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa i programowanie maszyn CNC

      Wymagania

      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe w programowaniu maszyn CNC min. 2 lata, znajomość obróbki skrawaniem, w szczególności frezowanie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kobiórze