Czy to Twoja firma?

CNRE sp. z o.o. praca

Kobiór

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2014 roku, CNRE Sp. z o.o. z siedzibą w malowniczym Bielsku-Białej, nieustannie dąży do bycia synonimem solidności i innowacyjności w branży produkcji wyrobów betonowych. Jako firma, która zakorzeniła się w tradycji i nowoczesności, jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty - od doniczek gipsowych i betonowych po prefabrykowane elementy z betonu - są wyrazem naszego zaangażowania w tworzenie trwałych i estetycznych rozwiązań dla naszych klientów.


Nasze projekty architektoniczne i budowlane odzwierciedlają pasję, z jaką podchodzimy do każdego zadania, przekształcając wizje w rzeczywistość. W CNRE Sp. z o.o. łączymy rzemiosło z nowoczesnymi technologiami, aby dostarczać produkty, które nie tylko są funkcjonalne, ale i wpisują się w estetyczny krajobraz współczesnych przestrzeni.

Chociaż nie ujawniamy szczegółów naszej misji czy wartości, które nas kierują, każdy, kto współpracuje z nami, szybko odkrywa, że stawiamy na jakość i zadowolenie klienta. Nasze działania są ukierunkowane na to, aby każdy projekt był realizowany z największą starannością i uwagą na detale, co jest naszym niepisane credo.

Jako lokalny lider w produkcji betonowych elementów, nie spoczywamy na laurach. Nieustannie poszukujemy sposobów na ulepszenie naszych produktów i usług, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej międzynarodowej obecności czy certyfikatów, to każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze produkty były synonimem niezawodności i zaufania.

W CNRE Sp. z o.o. rozumiemy, że nasza praca ma znaczenie nie tylko dla naszych klientów, ale i dla środowiska, w którym wszyscy żyjemy. Dlatego też, z zaangażowaniem podchodzimy do każdego aspektu naszej działalności, mając na uwadze odpowiedzialność społeczną i ekologiczną.

Zapraszamy do współpracy i poznania naszych produktów, które są kwintesencją naszego rzemiosła, doświadczenia i pasji do tworzenia. Razem możemy zbudować coś trwałego i pięknego.

CNRE Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja produkcja / przemysł magazyn

Oferty pracy CNRE Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CNRE Sp. z o.o.

Mapa CNRE Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

CNRE Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
CNRE Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Mikołów
  3. Bielsko-Biała
  4. Bydgoszcz
  5. Kraków
  6. Wrocław
  7. Warszawa
  8. Jaworzno
  9. Jastrzębie-Zdrój
  10. Pszczyna

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Kobiórze