Czy to Twoja firma?

JRC - Jones Resource Company praca

Szczecin

Jesteśmy JRC - Jones Resource Company, Twoim zaufanym partnerem w świecie rekrutacji, z siedzibą w pięknym Szczecinie. Nasza historia sięga 2017 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem rozpoczęliśmy działalność, aby wspierać firmy i kandydatów w znalezieniu idealnego dopasowania na rynku pracy.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług rekrutacyjnych, od administrowania przez wyszukiwanie miejsc pracy, pozyskiwanie pracowników, działalność agencji pracy tymczasowej, aż po edukację, w tym naukę języków obcych. Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb naszych klientów, a wieloletnie międzynarodowe doświadczenie pozwala nam na skuteczne działanie zarówno na lokalnym, jak i globalnym rynku.

Jesteśmy dumni z naszej praktycznej wiedzy i umiejętności, które pozwalają nam realizować skuteczne procesy rekrutacyjne oraz wspierać rozwój biznesu naszych partnerów. Bezpieczeństwo i jakość to dla nas priorytety, dlatego poszukujemy i oferujemy specjalistów z odpowiednimi certyfikatami, co świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Chociaż nasza działalność została zawieszona w październiku 2022 roku, nasze wartości i dążenie do doskonałości pozostają niezmienne. Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania i możliwości, które niesie przyszłość, zawsze pamiętając o naszym głównym celu - łączeniu ludzi i możliwości.

Dziękujemy za zainteresowanie JRC - Jones Resource Company. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci osiągnąć sukces.

JRC - Jones Resource Company najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy JRC - Jones Resource Company

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JRC - Jones Resource Company

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JRC - Jones Resource Company

Siedziba główna

JRC - Jones Resource Company poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
JRC - Jones Resource Company
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Poznań
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca JRC - Jones Resource Company - oferty archiwalne

  • Pokojówka/pokojowy

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • 14 500-17 000 zł / mies.
    • Dla naszego klienta szukamy kandydatek/kandydatów na stanowisko

      pokojówka/pokojowy

      Zakres obowiązków

      Praca w Hotelach

      Wymagania

      • minimum 3 - miesięczne doświadczenie w zawodzie

      • komunikatywna znajomość języka angielskiego

      • doświadczenie z sektora usługowego będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

      • umowę o pracę

      • pomoc w załatwieniu wszelkich formalności wymaganych do rozpoczęcia pracy

      • pomoc w zakwaterowaniu

      • kontrakt do sierpnia z możliwością przedłużenia

      Start pracy nastąpi w przeciągu kilku dni od zgłoszenia

  • Posadzkarz, posadzki przemysłowe (do przyuczenia)

    • Szczecin
    • 3 500-8 000 zł / mies.
    • Dla naszego klienta, firmy z okolic Szczecina, która jest wiodącym wykonawcą posadzek żywicznych na projektach przemysłowych w całej Unii Europejskiej

      Osoby zainteresowane pracą, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

      Start pracy nastąpi w przeciągu kilku dni od zgłoszenia.

      Serdecznie zapraszamy do aplikowania kandydatów bez doświadczenia w branży, chcących nauczyć się nowego zawodu!!!

      • montaż posadzek żywicznych

      Wymagania

      • doświadczenie w branży (mile widziane ale niekonieczne, w razie czego - wszystkiego nauczą)
      • prawa jazdy
      • gotowość do pracy w delegacji (rotacje 3/1)
      • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • terminowe wypłaty
      • jasny system premiowy
      • szkolenia wewnętrzne
      • niezbędne narzędzia
      • auto służbowe
      • w delegacjach: dogodne zakwaterowanie i dojazd do pracy
      • po okresie próbnym - ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną

Pracodawcy w Szczecinie