Czy to Twoja firma?

GALICYJSKA FUNDACJA WSPARCIE, INTEGRACJA, ROZWÓJ praca

Kraków

Od ponad dekady jesteśmy dumną częścią krakowskiej społeczności, inspirując i edukując poprzez naszą pasję do nauki i rozwoju. Galicyjska Fundacja "Wsparcie, Integracja, Rozwój" to więcej niż tylko nazwa – to obietnica ciągłego wsparcia naszych kursantów i studentów w ich zawodowym i osobistym rozwoju.

Nasza historia rozpoczęła się w 2006 roku, kiedy to postanowiliśmy odpowiedzieć na rosnące potrzeby edukacyjne w Małopolsce. Od tamtej pory, z naszą siedzibą w sercu Krakowa, nieustannie poszerzamy ofertę, aby sprostać oczekiwaniom zarówno rynku pracy, jak i naszych uczniów. Z dumą możemy powiedzieć, że zatrudniamy zespół od 11 do 50 wykwalifikowanych pracowników, którzy każdego dnia przekładają naszą misję w rzeczywistość.

Specjalizujemy się w organizacji studiów podyplomowych, które nadają kwalifikacje dla nauczycieli, a także prowadzimy kursy dla asystentów osób niepełnosprawnych. Nasze Centrum Aktywności Seniorów to miejsce, gdzie doświadczenie spotyka się z młodością ducha, a każdy senior ma szansę na rozwój i integrację.

W naszej ofercie znajdziecie szeroką gamę kursów i szkoleń, które są starannie przygotowywane z myślą o potrzebach specjalistów i wymaganiach rynku. Jesteśmy przekonani, że profesjonalna kadra i wygodne warunki nauki – zarówno stacjonarne, jak i online – to klucz do sukcesu naszych studentów.

Nasza Fundacja to nie tylko miejsce nauki, to przestrzeń, gdzie innowacja i jakość idą w parze. Posiadamy w pełni wyposażoną bazę lokalową i jesteśmy przygotowani do prowadzenia zajęć w formie zdalnej, co pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do zmieniających się warunków i potrzeb naszych kursantów.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku małopolskim i z tego, że nasza specjalizacja w organizacji studiów podyplomowych dla nauczycieli jest naszym znakiem rozpoznawczym. To właśnie nasze zaangażowanie w rozwój edukacji i wsparcie dla każdego, kto pragnie się rozwijać, sprawia, że każdego dnia piszemy kolejny rozdział naszej historii.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności – razem możemy więcej.

GALICYJSKA FUNDACJA WSPARCIE, INTEGRACJA, ROZWÓJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy GALICYJSKA FUNDACJA WSPARCIE, INTEGRACJA, ROZWÓJ

Praca alert - powiadomienia

Praca GALICYJSKA FUNDACJA WSPARCIE, INTEGRACJA, ROZWÓJ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GALICYJSKA FUNDACJA WSPARCIE, INTEGRACJA, ROZWÓJ

Siedziba główna

GALICYJSKA FUNDACJA WSPARCIE, INTEGRACJA, ROZWÓJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
GALICYJSKA FUNDACJA WSPARCIE, INTEGRACJA, ROZWÓJ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Kazimierza Wielka
  3. Rzeszów
  4. Nowy Targ
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca GALICYJSKA FUNDACJA WSPARCIE, INTEGRACJA, ROZWÓJ - oferty archiwalne

  • Logopeda

    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Usprawnienie motoryki aparatu artykulacyjno- oddechowego, rozwijanie funkcji słuchowych, zasobu słownictwa

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Logopedia
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: doświadczenie 5 lat pracy z dziećmi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 70 PLN
  • Asystent osoby niepełnosprawnej

    • Kraków

      a) pomoc osobie niepełnosprawnej w wykonywaniu czynności dnia codziennego;
      b) pomoc osobie niepełnosprawnej w wyjściu, powrocie lub dojazdach z uczestnikiem programu w wybrane przez uczestnika miejsca;
      c) pomoc osobie niepełnosprawnej w załatwieniu spraw urzędowych;
      d) pomoc w korzystaniu z dóbr kultury (tj. muzeum, teatr, kino, galerie sztuki, wystawy itp.);
      e) pomoc w zaprowadzaniu i przyprowadzaniu dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności do/z placówki oświatowej;
      f) inne czynności związane z pomocą osobom z niepełnosprawnością w wykonywaniu codziennych czynności oraz funkcjonowaniu w życiu społecznym;
      g) uczestniczenie w posiedzeniach zespołów konsultacyjnych i problemowych w sprawach osoby objętej wsparciem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 28,99 PLN

    • Kraków
    • pełny etat

      może być uchodźca
      Pomoc osobie niepełnosprawnej w wykonywaniu czynności dnia codziennego (m.in. w wyjściu, powrocie lub dojazdach na wybrane przez podopiecznego miejsca, w załatwieniu spraw urzędowych, w korzystaniu z dóbr kultury, w zaprowadzaniu i przyprowadzaniu dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności do/z placówki oświatowej; w funkcjonowaniu w życiu społecznym),
      2. Uczestniczenie w posiedzeniach zespołów konsultacyjnych i problemowych w sprawach osoby objętej wsparciem.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: mogą być osoby z gr. inwalidzką godziny pracy do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Krakowie