Czy to Twoja firma?

MEDIA-MED sp. z o.o. praca

Kraków

MEDIA-MED Sp. z o.o.

Promienistych 7
31-481 Kraków

NIP: 9452062062

Biuro

Telefon: 12 413 94 90;
Fax: 12 378 95 32; 12 378 35 02

MEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia inżynieria / technologia / technika it (informatyka)

Oferty pracy MEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca MEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa MEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

MEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
MEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca MEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Księgowy–Kadrowy

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Media-MED Sp. z o.o. jest działającą od 2004 roku firmą dystrybucyjną na rynku medycznym. Jesteśmy polskim dystrybutorem wiodących światowych producentów oferujących rozwiązania w obszarze dekontaminacji medycznej.
      Nasz asortyment stanowią urządzenia służące do mycia, dezynfekcji i sterylizacji wyrobów medycznych, oraz wszystkie materiały zużywalne wykorzystywane w tych procesach.

      Poszukujemy osoby ambitnej i samodzielnej o zdolnościach analitycznych do pracy w naszym biurze w Krakowie.

      Księgowy–Kadrowy

      K-K

      Opis stanowiska:

      • Weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,
      • Wprowadzanie, dekretowanie oraz księgowanie dokumentów,
      • Analiza i uzgadnianie sald z kontrahentami,
      • Windykacja należności,
      • Prowadzenie dokumentacji kadrowo/płacowej,
      • Udział w zamknięciu okresów sprawozdawczych,
      • Sporządzanie raportów i zestawień,
      • Współpraca z innymi działami firmy.

      Od Kandydatów oczekujemy:

      • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki rachunkowość i finanse,
      • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
      • Dobrej znajomości MS Office, MS Outlook,
      • Zdolności analitycznych,
      • Dokładności i terminowości,
      • Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania firmy Insert GT (Rewizor GT, Gratyfikant GT, Subiekt GT).

      Oferujemy:

      • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
      • Opiekę medyczną i pakiet benefitów,
      • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
      • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Pracodawcy w Krakowie