Czy to Twoja firma?

USŁUGI KONSERWACYJNE MITECH MICHAŁ MODRZEJEWSKI praca

Wejherowo

Od ponad dekady, Usługi Konserwacyjne "MITECH" Michał Modrzejewski stoją na straży niezawodności i bezpieczeństwa infrastruktury telekomunikacyjnej i elektroenergetycznej. Nasza podróż rozpoczęła się w 2005 roku w malowniczych Jezierzycach, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę znanej dziś z profesjonalizmu i wysokiej jakości usług.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum prac konserwacyjnych, które obejmują między innymi konserwację podwozia, naprawę wózka zawieszenia i wahaczy, a także piaskowanie. Nasze usługi są synonimem rzetelności, co potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych klientów. Jesteśmy dumni, że nasza praca przekłada się na trwałość i niezawodność, które są kluczowe dla każdego przedsięwzięcia technicznego.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, jesteśmy przekonani, że nasza konkurencyjna przewaga tkwi w jakości wykonania i indywidualnym podejściu do każdego klienta. W każdym projekcie stawiamy na innowacyjność, co w połączeniu z fachową wiedzą naszych specjalistów, gwarantuje najwyższy standard usług.

Nieustannie dążymy do doskonalenia naszych umiejętności i rozszerzania oferty, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Wierzymy, że solidność i dbałość o szczegóły to fundamenty, na których buduje się trwałe relacje biznesowe.

Zapraszamy do współpracy z Usługami Konserwacyjnymi "MITECH" Michał Modrzejewski – tam, gdzie jakość i doświadczenie idą w parze z innowacyjnością i zaangażowaniem.

USŁUGI KONSERWACYJNE MITECH MICHAŁ MODRZEJEWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy USŁUGI KONSERWACYJNE MITECH MICHAŁ MODRZEJEWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca USŁUGI KONSERWACYJNE MITECH MICHAŁ MODRZEJEWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa USŁUGI KONSERWACYJNE MITECH MICHAŁ MODRZEJEWSKI

Siedziba główna

Praca USŁUGI KONSERWACYJNE MITECH MICHAŁ MODRZEJEWSKI - oferty archiwalne

  • Dam pracę przy pracach ziemnych

    USŁUGI KONSERWACYJNE MITECH MICHAŁ MODRZEJEWSKI
    • Wejherowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Obowiązki

      • Monter sieci teletechnicznych

      Wymagania

      Oferujemy

      • Dam pracę związaną z budową sieci światłowodowych. Zajmujemy się wykonywaniem wykopów ziemnych , układaniem kabli światłowodowych w wykopach, odtwarzaniem kostki brukowej, wykonywaniem instalacji wewnątrz budynków. Stawka od 18 zł na godzinę na rękę Zapraszam do kontaktu
      • tel 794747922

    • Wejherowo
    • Zakres obowiązków

      - budowa, konserwacja, naprawa telekomunikacyjnych linii kablowych
      - budowa rurociągów kablowych
      - montaż złącz kablowych oraz elementów zakończenia kabli

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: chęci do pracy/ przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wejherowie