Czy to Twoja firma?

APEX sp. z o.o. praca

Góra Kalwaria

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym liderem w branży budowlanej, oferując naszym klientom nie tylko usługi projektowe i budowlane, ale także kompleksowe wyposażenie sklepów, w tym meble i urządzenia chłodnicze. Nasza historia rozpoczęła się w 1990 roku, kiedy to APEX Spółka Cywilna wkroczyła na rynek, by wkrótce stać się firmą, którą z dumą reprezentujemy dzisiaj.

Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Bielsku-Białej, skąd zarządzamy projektami, które przekształcają przestrzeń handlową i użytkową w całej Polsce. Jesteśmy laureatem prestiżowej nagrody Best Shop Concept 2023, co potwierdza naszą wiodącą pozycję na rynku wyposażenia sklepów. Nasze zaangażowanie w jakość i profesjonalizm zostało również docenione przez ministra infrastruktury, który przyznał nam pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie na modernizację roku w kategorii wykonawstwo.

W APEX wierzymy, że satysfakcja klienta jest fundamentem naszego sukcesu. Dlatego też każdy projekt traktujemy indywidualnie, zapewniając doradztwo, analizy formalno-prawne nieruchomości, prace projektowe i niezbędne pozwolenia na użytkowanie obiektów. Nasza oferta obejmuje również produkcję stolarki aluminiowej, co pozwala nam na dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Innowacyjność jest dla nas równie ważna, jak solidność i terminowość. Dzięki nowoczesnym maszynom i rozbudowanej flocie transportowej jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Nasza kompetentna kadra to zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy nieustannie dążą do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności i współpracy z szerokim gronem klientów zagranicznych. To doświadczenie pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych usług i rozszerzanie oferty, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających partnerów.

W APEX każdy dzień to nowe wyzwanie i kolejna szansa, by pokazać światu, że jakość, profesjonalizm i terminowość to nie tylko słowa, ale wartości, które napędzają nas do działania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

APEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy APEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca APEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa APEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
APEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Czechowice-Dziedzice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca APEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomocnik montera urządzeń energetyki odnawialnej

    • Góra Kalwaria
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowanie miejsca pracy, zabezpieczenie miejsca montażu przed zagrożeniami i wypadkami, przygotowanie odpowiednich narzędzi pracy uzależnionych od wykonywanego rodzaju montażu, dobranie narzędzi, materiałów i sprzętu do montażu kotła na biomasę, pompy ciepła, kolektora słonecznego, ogniwa fotowoltaicznego, pomoc przy wykonaniu montażu

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: sprawność fizyczna
      • Inne wymagania: znajomość podstaw hydrauliki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: miesiąc
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Górze Kalwarii