Czy to Twoja firma?

JANOSCHKA POLSKA sp. z o.o. praca

Góra Kalwaria

W sercu dynamicznie rozwijającego się rynku opakowań miękkich, tuż obok pulsującej energią Warszawy, znajduje się Janoschka Polska. Od ponad dwóch dekad, od 1997 roku, jesteśmy dumną częścią międzynarodowej Grupy Janoschka, która od 1976 roku wyznacza standardy w branży pre-press. Nasza historia jest opowieścią o ciągłym dążeniu do doskonałości i innowacji, które pozwalają nam utrzymać pozycję lidera na międzynarodowym rynku.

W JANOSCHKA POLSKA zatrudniamy 62 wykwalifikowanych pracowników, którzy są naszą największą wartością i codziennie przyczyniają się do sukcesu firmy. Nasze zespoły to specjaliści z pasją, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem, aby wspierać naszych klientów w osiąganiu ich celów.

Misją, która nas prowadzi, jest działanie zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. To nie tylko cel, ale przede wszystkim drogowskaz dla każdej decyzji, którą podejmujemy. Odpowiedzialność środowiskowa jest dla nas nie tylko hasłem – to fundament, na którym budujemy naszą przyszłość.

Nasze usługi i produkty to wynik połączenia głębokiej wiedzy technicznej z innowacyjnością i bogatym doświadczeniem. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, począwszy od doradztwa, przez usługi graficzne, aż po produkcję wysokiej jakości narzędzi drukarskich do druku wklęsłego i fleksograficznego, cylindrów do wytłaczania i molet stalowych. Każdy projekt jest dla nas wyjątkowy, a nasze produkty i usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Jako Janoschka Polska, jesteśmy dumni z naszej zdolności do wspierania firm drukarskich nie tylko w Polsce, ale i w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej, krajach bałtyckich oraz Skandynawii. Nasze rozwiązania przekraczają granice, łącząc ludzi i marki, a nasze zaangażowanie w jakość i innowacyjność jest doceniane na całym świecie.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych partnerów. Razem możemy tworzyć produkty, które nie tylko przyciągają wzrok, ale są także wyrazem troski o naszą planetę. W JANOSCHKA POLSKA wierzymy, że najlepsze jest dopiero przed nami.

JANOSCHKA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing obsługa klienta / call center produkcja / przemysł

Oferty pracy JANOSCHKA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JANOSCHKA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Ślusarz

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Technik utrzymania ruchu * Bezpośrednie zatrudnienie

    B8 Recruitment Sp. z o.o.
    • Piaseczno
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Technik utrzymania ruchu

    • Góra Kalwaria
    • 6 900-7 800 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa JANOSCHKA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

JANOSCHKA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca JANOSCHKA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik działu utrzymania ruchu

    JANOSCHKA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zadania: •Wykonywanie bieżących napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych, •wykonywanie prac prewencyjnych według założonego planu,•przestrzeganie wytycznych wynikających z dokumentacji produkcyjnej, technologicznej, jakościowej, BHP. •nadzorowanie dokumentacji technicznej,
      •praca z firmami serwisowo-remontowymi
      •wypełnianie dokumentacji,
      •utrzymywanie czystości oraz porządku,
      •bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń galwanizerni.
      Oczekiwania:
      •Wykształcenie średnie techniczne
      •doświadczenie w pracy w dziale technicznym firm produkcyjnych
      •uprawnienia na suwnice
      •uprawnienia elektryczne gr1 do 1Kv
      •umiejętność lutowania, zdolności manualne
      •min. średnia obsługi komputera
      •umiejętność pracy w zespole
      •gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
      •sumienność, odpowiedzialność,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Świadectwo kwalifikacyjne E - uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji (zakres: obsługa, konserwacja, remont, montaż), świadectwo kwalifikacyjne Grupa 1 uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń , instalacji i sieci na stanowisku: Eksploatacji, Dozoru

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Górze Kalwarii