Czy to Twoja firma?

RoAn sp. z o.o. praca

Oława

Od ponad dekady, w sercu Dolnego Śląska, RoAn Sp. z o.o. rozwija swoje skrzydła, oferując klientom nie tylko usługi, ale i niezapomniane doświadczenia. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2010 roku, a nasze korzenie sięgają jeszcze roku 1995. Dzięki temu mamy solidne fundamenty, na których budujemy naszą przyszłość.

Nasza misja to więcej niż tylko słowa – to nasza codzienna praktyka. Dążymy do tego, aby każde dziecko znalazło radość i uśmiech w centrach handlowych, podczas gdy ich rodzice mogą cieszyć się spokojem podczas zakupów. To nasza pasja, która napędza nas do działania każdego dnia.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz usług – od ofert pracy, przez sprzątanie, aż po wykończenie wnętrz. Jesteśmy dumni z naszych mebli na wymiar, które łączą w sobie funkcjonalność i unikalny design. Nasze place zabaw, bujaki i karuzele to źródło niekończącej zabawy dla najmłodszych.

Zasięg naszej działalności obejmuje województwa Dolnośląskie i Opolskie, gdzie każdego dnia staramy się być bliżej naszych klientów, dostarczając im usługi najwyższej jakości. Jako lokalny lider, znamy potrzeby naszej społeczności i nieustannie pracujemy nad ich zaspokajaniem.

W RoAn Sp. z o.o. każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale. Nasze usługi sprzątania i wykończenia wnętrz są synonimem rzetelności i profesjonalizmu. Zawsze stawiamy na wysoką jakość wykonania, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Jesteśmy firmą, która stoi na solidnych fundamentach finansowych, co pozwala nam na ciągły rozwój i inwestycje w przyszłość. Nasz kapitał zakładowy to dowód na to, że jesteśmy stabilnym i godnym zaufania partnerem.

Wierzymy, że nasza przyszłość jest równie jasna jak nasza historia. Zapraszamy Cię, abyś stał się częścią tej podróży i doświadczył jakości, której możesz zaufać – razem z RoAn Sp. z o.o.

RoAn Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy RoAn Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RoAn Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RoAn Sp. z o.o.

Siedziba główna

RoAn Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca RoAn Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator wózka widlowego

    RoAn Sp. z o.o.
    • Oława
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 22-30 zł / godz.
    • Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

      Operator wózka widlowego z UDT

      Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem 661-821-491

      Zakres obowiązków

      • Praca na magazynie i strefach produkcyjnych;

      Wymagania

      • Wymagane doświadczenie;
      • Wymagane uprawnenia UDT;

      Miłe widziane:

      • Prawo jazdy kat. B;

      Oferujemy

      • Stawka od 17 zł/h;
      • Narzędzia, zakwaterowanie, dojazd oraz badania zapewnia pracodawca;
      • Gwarantujemy od 168 godz/miesiąc;
      • Praca w różnych miastach;
  • Elektryk/Elektromonter

    • Oława
    • Dla naszego klienta we Wrocławiu poszukujemy pracowników na stanowisko:

      ELEKTRYK/ELEKTROMONTER

      • Montaż elementów i podzespołów sprzętu oświetleniowego;
      • Układanie sieci średnio prądowych;
      • Montaż gniazd elektrycznych;

      Wymagania

      • Doświadczenie stanowiskowe - min. 6 miesięcy;

      • Uprawnenia SEP oraz UDT;

      Oferujemy

      • Gwarantujemy od 180 godz/miesiąc;
      • Stawka od 16 zł/h;

Pracodawcy w Oławie