Czy to Twoja firma?

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oławie praca

Oława

W sercu Oławy, przy ulicy 3-go Maja, znajduje się miejsce, gdzie każda osoba potrzebująca wsparcia może znaleźć otwarte drzwi i pomocną dłoń – to my, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oławie. Jesteśmy tu po to, by służyć pomocą tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, oferując nie tylko wsparcie materialne, ale przede wszystkim ludzkie ciepło i zrozumienie.

Nasza oferta usług jest szeroka i zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb naszych podopiecznych. Zajmujemy się pomocą psychologiczną, bo zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zdrowie psychiczne w procesie pokonywania życiowych przeszkód. Dla osób niepełnosprawnych mamy programy takie jak "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej", które dają szansę na większą samodzielność i integrację z otoczeniem. Nie zapominamy również o osobach bezdomnych, dla których pomoc ma kluczowe znaczenie w powrocie do stabilności.

Realizujemy różnorodne programy społeczne i pomocowe, w tym "Opieka wytchnieniowa", która oferuje oddech i wsparcie dla opiekunów osób wymagających stałej opieki. "Program Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową" to z kolei nasza odpowiedź na podstawowe potrzeby żywnościowe – bo nikt nie powinien zasypiać głodny.

W naszej codziennej pracy skupiamy się na tym, by każdy, kto do nas przychodzi, mógł otrzymać konkretne rozwiązania swoich problemów – czy to poprzez pomoc w uzyskaniu dodatków mieszkaniowych, świadczeń rodzinnych, czy poprzez organizowanie prac społecznie użytecznych, które są szansą na rozwój i zdobycie doświadczenia zawodowego.

Jesteśmy zespołem ludzi z pasją i empatią, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Wierzymy, że solidarność i wzajemne wsparcie to fundamenty, na których buduje się silną i zdrową społeczność. Zapraszamy do nas – razem możemy więcej.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oławie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe praca fizyczna hr / kadry

Oferty pracy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oławie

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oławie

  • Pracownik socjalny

    Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oławie
    • Oława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Mapa Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oławie

Siedziba główna

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oławie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oławie - oferty archiwalne

    • Oława
    • Zakres obowiązków

      kwalifikowanie do usług, ustalanie planu pomocy, prowadzenie działań zmierzających do poprawy sytuacji osób wymagających wsparcia.

      Godz.pracy: pon-czw (7:30-15:30), śr.( 7:30-17:00), pt. (7:30-14:00)

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: praca socjalna, pedagogika specjalna, politologia
      • Inne wymagania: wymagany dyplom kolegium prac służb społecznych, znajomość przepisów prawnych z zakresu pomocy społecznej oraz przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz umiejętność ich zastosowania i interpretowania, posiadanie obywatelstwa polskiego, nieposzlakowana opinia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +dodatki
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Oławie