Czy to Twoja firma?

Kancelaria Notarialna Renata Sączawa praca

Oława

W sercu malowniczego Oławy, Kancelaria Notarialna Renata Sączawa stanowi bastion bezpieczeństwa i zaufania w świecie prawnym. Nasza historia jest opowieścią o pasji do prawa i zaangażowaniu w ochronę interesów naszych klientów, którą pielęgnujemy z każdym dniem naszej wieloletniej praktyki.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług notarialnych, zawsze z naciskiem na profesjonalizm i dokładność. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostosowywania się do indywidualnych potrzeb klientów, oferując elastyczność w zakresie terminów i miejsc realizacji czynności notarialnych. To właśnie nasze podejście do pracy poza standardowymi godzinami i w różnych lokalizacjach świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie najwyższej jakości obsługi.

W Kancelarii Notarialnej Renata Sączawa, bezpieczeństwo obrotu prawnego jest fundamentem naszej działalności. Stosujemy się do obowiązujących przepisów prawa i zasad etyki zawodowej, co stanowi o naszej solidności i wiarygodności. Jako notariusz, Renata Sączawa jest osobą zaufania publicznego, która z niezachwianą starannością dba o to, by prawa i interesy naszych klientów były zawsze należycie chronione.

Choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy szczegółowymi certyfikatami jakości, nasze doświadczenie i zaangażowanie w każdą przeprowadzaną transakcję są naszym znakiem rozpoznawczym. Nasza kancelaria to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy klient jest traktowany z indywidualnym podejściem.

Zapraszamy do współpracy z Kancelarią Notarialną Renata Sączawa – gdzie profesjonalizm, doświadczenie i zaufanie tworzą solidne podstawy dla bezpieczeństwa Twoich prawnych transakcji.

Kancelaria Notarialna Renata Sączawa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Kancelaria Notarialna Renata Sączawa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Notarialna Renata Sączawa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kancelaria Notarialna Renata Sączawa

Siedziba główna

Kancelaria Notarialna Renata Sączawa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Kancelaria Notarialna Renata Sączawa
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Olawa
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Kancelaria Notarialna Renata Sączawa - oferty archiwalne

  • Sekretarka/asystentka

    • Oława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • prowadzenie sekretariatu
      • obsługa klienta
      • przygotowywanie projektów aktów notarialnych

      Wymagania

      • bardzo dobra znajomość programu WORD i obsługi komputera
      • szybkie pisanie na klawiaturze
      • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
      • doświadczenie w pracy biurowej
      • komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej

      Oferujemy

      • umowa o pracę, na pełny etat - po wcześniejszym okresie próbnym - na umowę zlecenia.

Pracodawcy w Oławie