Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Wytwórcze GAMET Marek Gajewski praca

Płock

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Wytwórczym Gamet Marek Gajewski, firmą z prawie dwudziestoletnim doświadczeniem, której pasją jest zapewnianie bezpieczeństwa na drogach poprzez wysokiej jakości wyposażenie pojazdów specjalnych i uprzywilejowanych. Nasze lampy ostrzegawcze i generatory sygnałowe to produkty, które nie tylko spełniają, ale często przewyższają wymagania regulaminów EKG ONZ dotyczących wyposażenia tego typu pojazdów, co potwierdzają regulaminy R-10 i R-65.

Jakość jest dla nas nie tylko słowem-kluczem, ale fundamentem, na którym budujemy zaufanie naszych klientów. Dlatego z dumą podkreślamy, że nasze procesy produkcyjne i zarządzanie jakością są zgodne z międzynarodowymi standardami, co potwierdza posiadany przez nas Certyfikat Jakości PN-EN ISO 9001:2015. To dla naszych partnerów biznesowych gwarancja, że każdy produkt opuszczający nasze linie produkcyjne jest synonimem niezawodności i bezpieczeństwa.

Choć nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej historii i pozycji na rynku, chcemy, abyś wiedział, że każdego dnia dążymy do bycia liderem w branży, nieustannie inwestując w rozwój i innowacje. Nasze produkty są odpowiedzią na realne potrzeby użytkowników, a zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów są dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do poznania naszej oferty i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć bezpieczniejsze drogi dla wszystkich użytkowników.

Przedsiębiorstwo Wytwórcze GAMET Marek Gajewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Wytwórcze GAMET Marek Gajewski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Wytwórcze GAMET Marek Gajewski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Wytwórcze GAMET Marek Gajewski

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Wytwórcze GAMET Marek Gajewski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Wytwórcze GAMET Marek Gajewski - oferty archiwalne

  • Kierownik zaopatrzenia

    Przedsiębiorstwo Wytwórcze GAMET Marek Gajewski
    • Płock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Tworzenie i realizacja zamówień.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: elektryczne lub elektroniczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera, obsługa pakietu MS OFFICE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Płocku