Czy to Twoja firma?

Centrum Medyczne Rajmedica praca

Tłuszcz

W samym sercu Tłuszcza, w województwie mazowieckim, znajduje się nasze Centrum Medyczne Rajmedica – miejsce, gdzie zdrowie i dobrostan naszych pacjentów są najważniejsze. Jesteśmy dumni z tego, że nasza historia to połączenie doświadczenia menadżerów medycznych i wiedzy wybitnych lekarzy, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Nasza misja to nie tylko leczenie, ale przede wszystkim ciągły rozwój. Dążymy do tego, by nieustannie powiększać nasz potencjał, wprowadzać innowacyjne techniki i rozszerzać naszą ofertę specjalizacji. Wierzymy, że tylko dzięki ciągłemu doskonaleniu możemy zapewnić naszym pacjentom opiekę, która spełni ich oczekiwania i potrzeby.

W Rajmedica oferujemy kompleksowe ambulatoryjne świadczenia zdrowotne. Nasza podstawowa i specjalistyczna opieka zdrowotna to gwarancja wsparcia na każdym etapie leczenia. Rehabilitacja medyczna w naszym centrum to szansa na szybki powrót do zdrowia i pełni sił. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest czas i komfort naszych pacjentów, dlatego umożliwiamy konsultacje z różnymi specjalistami oraz zamówienie recept przez internet – wszystko po to, by ułatwić dostęp do niezbędnych usług.

Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu jest innowacja. Wprowadzanie nowych technik i specjalizacji pozwala nam nie tylko podnosić jakość świadczonych usług, ale także stawiać czoła wyzwaniom współczesnej medycyny. Choć nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej, jesteśmy pewni, że nasza oferta i zaangażowanie w rozwój stanowią solidną podstawę do budowania zaufania wśród pacjentów.

W Rajmedica każdy pacjent jest dla nas ważny, a jego zdrowie i zadowolenie są naszym priorytetem. Zapraszamy do naszego centrum, gdzie profesjonalizm łączy się z troską i indywidualnym podejściem do każdego, kto nas odwiedza. Razem tworzymy przestrzeń, w której zdrowie jest najcenniejszą wartością.

Centrum Medyczne Rajmedica najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Tłuszcz
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Centrum Medyczne Rajmedica

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Medyczne Rajmedica

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Centrum Medyczne Rajmedica

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Centrum Medyczne Rajmedica
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Centrum Medyczne Rajmedica - oferty archiwalne

  • Rejestratorka medyczna / rejestrator medyczny

    • Radzymin
    • umowa na zastępstwo
    • część etatu
    • Centrum Medyczne Rajmedica poszukuje pracownika na stanowisko rejestratorki / rejestartora medycznego w placówce w miejscowości Tłuszcz. Zakres świadczonych usług objemuje podstawową opiekę zdorwotną (NFZ), specjalistykę, punkt zabiegowy, punkt pobrań oraz rehabilitację (NFZ). Proponowana umowa na zastepstwo na okres ok. 2 lat, z początkową częścią etatu. Po wdrożeniu możliwość rozszerzenia umowy na pełen etat oraz na czas nieokreślony.

      Zakres obowiązków

      • udzielanie kompleksowej i rzetelnej informacji na temat zasad funkcjonowania placówki oraz świadczonych przez nią usług medycznych,
      • rejestracja wizyty pacjentów (bezpośrednio w placówce, telefonicznie) oraz nadzór nad kolejnością przyjmowania chorych
      • obsługa rejestracji i pacjentów w placówce, przyjmowanie płatności, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy, porządkowanie, segregowanie i archiwizowanie dokumentacji medycznej,
      • prowadzenie grafików lekarzy i rejestrowanie pacjentów na badania;
      • obsługa komputera i urządzeń dodatkowych (np. terminal płatniczy) oraz nowych technologii wspierających zadania rejestratorki (np. systemy Somed),
      • dbanie i budowanie zaufania wśród pacjentów, o bezpieczeństwo związane z poufnością informacji i ochroną danych osobowych i medycznych pacjentów,
      • uczestnictwo w akcjach promocyjnych dla pacjentów.
      • kontrola uprawnień i statusów ubezpieczeń przyjmowanych pacjentów,

      Wymagania

      • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w placówce medycznej, zapraszamy do aplikowania też studentów/absolwentów studiów medycznych, kosmetologicznych lub pokrewnych,
      • dyspozycyjność w weekendy-sporadycznie,
      • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
      • wiedza z zakresu obsługi komputera
      • umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów związanych z bieżącą obsługą pacjentów i działaniem placówki medycznej.
      • skrupulatność i odpowiedzialność.
      • dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne ułatwiające komunikację i budowanie relacji przede wszystkim z pacjentami, jak i z personelem medycznym oraz osobami na innych stanowiskach w placówce,

      Oferujemy

      • pracę w wymiarze niepełnego etatu z możliwością stopniowego poszerzenia
      • umowa na zastępstwo, przewidziany okres ok. 2 lat, z możliwością zatrudnienia stałego
      • niezbędne przeszkolenie przez nasz zespół
      • zniżki na usługi świadczone w naszej placówce,
      • przyjazną atmosferę pracy w zespole
      • zarobki 3100 zł - 4100 zł brutto przy pełnym etacie

Pracodawcy w Tłuszczu