Czy to Twoja firma?

DTH SERWIS praca

Płock

DTH SERWIS najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Automatyk Płock
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy DTH SERWIS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DTH SERWIS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DTH SERWIS

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
DTH SERWIS
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Plock
  3. Warszawa
  4. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca DTH SERWIS - oferty archiwalne

  • Zatrudnimy Automatyka , Elektryka , Mechanika Utrzymania Ruchu

    DTH SERWIS
    • Rawa Mazowiecka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnimy Automatyka , Elektryka , Mechanika Utrzymania Ruchu Wymagane Doświadczenie , Praca w Rawie Mazowieckiej , Oferujemy Bardzo Atrakcyjne Wynagrodzenie Pełen Socjal , Dodatkowe Ubezpieczenie , Karty Multisport , Dodatek Wyżywieniowy , Umowa Bezpośrednio z Firmą

      Zakres obowiązków

      Utrzymanie Płynnego Ruchu Maszyn

      Wymagania

      Doświadczenie w Zawodzie w Danym kierunku Zatrudnienia

      Oferujemy

      B Atrakcyjne Wynagrodzenie , Pełen Socjal , Karty Multisport , Dodatek Wyżywieniowy

Pracodawcy w Płocku