S.T. I. Polska Sp. z o.o

Czy to Twoja firma?

S.T. I. Polska Sp. z o.o praca

Warszawa

  Początki naszej działalności to wczesne lata 80 i powstanie w Niemczech pierwszego oddziału STI. Wtedy zadaniem STI (Deutschland) GmbH było organizowanie transportu wstępnego dla HAVI Logistics w celu zapewnienia łańcucha dostaw dla naszego głównego klienta, sieci McDonald’s. Najważniejszym wyzwaniem było dostarczanie wszystkich towarów w optymalnych warunkach.

S.T. I. Polska Sp. z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center

Oferty pracy S.T. I. Polska Sp. z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca S.T. I. Polska Sp. z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa S.T. I. Polska Sp. z o.o

Siedziba główna

S.T. I. Polska Sp. z o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca S.T. I. Polska Sp. z o.o - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Sprzedaży

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • Stocznia Cormorant Yachts, producent luksusowych jachtów typu custom poszukuję specjalisty ds. Sprzedaży.

      Wymagania:
      Pozyskiwanie nowych klientów,
      Tworzenie baz danych klientów,
      Utrzymywanie stałych relacji z klientami,
      Ofertowanie,
      Raportowanie efektów działań.

      Wymagania:
      Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
      Biegła znajomość języka angielskiego.
      Bardzo dobra organizacja pracy.
      Komunikatywność, zaangażowanie.
      Zorientowanie na efekty.

      Oferujemy
      Umowę o pracę.
      Pracę przy dużych, międzynarodowych projektach.
      Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od efektów.

      Zakres obowiązków

      Wymagania

      Oferujemy

  • Pracownik fizyczny/Laminiarz/Cieśla

    • Gdańsk
    • Stocznia Cormorant Yachts zatrudni pracowników fizycznych. Mile widziane doświadczenie przy laminowaniu i szlifowaniu, jednak jeśli takowego nie posiadasz to nic straconego - nauczymy Cię.

      Zależy Nam na stworzeniu zgranego zespołu, pracujemy w Gdańsku przy ul. Twardej 6A od pn-pt w godzinach 6:15-14:15 z możliwością wyrabiania nadgodzin.

      Zapraszam do kontaktu,

      Paulina.

      • malowanie
      • szlifowanie
      • szpachlowanie
      • układanie tkanin
      • pomoc przy montażu elementów

      Wymagania

      - umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami

      - umiejętność czytania rysunku technicznego

      - zdolności manualne

      Oferujemy

      - pracę od pn-pt w stałych godzinach

      - pracę w zgranym zespole

      - możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia

Pracodawcy w Warszawie