Segula Technologies Poland

Czy to Twoja firma?

Segula Technologies Poland praca

Tychy

 SEGULA Technologies to międzynarodowa grupa inżynieryjna, współpracująca z klientami ze wszystkich głównych sektorów przemysłowych: motoryzacyjnego, kolejowego, lotniczego, morskiego, farmaceutycznego, energetycznego i petrochemicznego. Obecna w ponad 30 krajach, w ponad 140 oddziałach na całym świecie, skutecznie wspiera klientów wysokimi umiejętnościami swoich 10 000 wykwalifikowanych pracowników.

Segula Technologies Poland najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa sprzedaż / zakupy produkcja / przemysł

Oferty pracy Segula Technologies Poland

Praca alert - powiadomienia

Praca Segula Technologies Poland

Firma najczęściej oferuje

  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Segula Technologies Poland

Siedziba główna

Segula Technologies Poland poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Kraków
  3. Wrocław
  4. Warszawa
  5. Gliwice
  6. Częstochowa
  7. Czechowice-Dziedzice
  8. Tychy
  9. Niepołomice
  10. Pruszków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Segula Technologies Poland - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. logistyki

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Projektowanie przestrzeni magazynowej;
      • Planowanie optymalnego rozmieszczenia składowanych wyrobów oraz przepływu materiałów;
      • Optymalizacja procesów logistycznych w obszarze wewnętrznego systemu dostaw;
      • Przygotowywanie oraz implementacja layoutu magazynowego;
      • Prowadzenie dokumentacji projektowej oraz zapewnienie jej prawidłowego przepływu i jakości;
      • Udział w codziennych spotkaniach operacyjnych oraz współpraca z innymi działami.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe techniczne (logistyka, zarządzanie produkcją lub pokrewne) lub w trakcie studiów;
      • Doświadczenie w dziale logistyki;
      • Znajomość procesów magazynowych i planowania w obszarze logistyki wewnątrzzakładowej;
      • Zaawansowana obsługa pakietu MS Office (zwłaszcza Excel);
      • Znajomość obsługi CAD będzie dodatkowym atutem;
      • Dobra znajomość j. angielskiego.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
      • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
      • Przyjazna kadra menadżerska i wsparcie zespołu;
      • Dofinansowanie do ubezpieczenia i opieki medycznej;
      • Dofinansowanie do karty Multisport;
      • Kursy i szkolenia;
      • Spotkania integracyjne;
      • Fantastyczna atmosfera.

Pracodawcy w Tychach