Czy to Twoja firma?

RIWO Systems Sp. z o.o. praca

Poznań

RIWO Systems Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy RIWO Systems Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RIWO Systems Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RIWO Systems Sp. z o.o.

Siedziba główna

RIWO Systems Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
RIWO Systems Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca RIWO Systems Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • KIEROWCA TAXI UBER/BOLT/FREENOW

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Poszukujemy osób do pracy jako Kierowca TAXI na terenie Warszawy

      Zapewniamy firmowy samochód oraz wszystkie koszty związane z pojazdem ( serwis, paliwo, ubezpieczenie).

      Zarobki w zależności od zaangażowania.

      Zakres obowiązków

      • kierowca TAXI.

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat.B od min. 1 roku;
      • Zaświadczenie o niekaralności;
      • Dobra umiejętność prowadzenia samochodu:
      • Odpowiedzialność.

      Oferujemy

      • Wypłaty co tydzień;
      • Legalną pracę w oparciu o umowę zlecenia;
      • Auto z licencją TAXI;
      • System pracy zmianowy;
      • Zarobki w zależności od zaangażowania;
      • Zapewniamy firmowy samochód oraz wszystkie koszty związane z pojazdem ( serwis, paliwo, ubezpieczenie).

Pracodawcy w Poznaniu