Czy to Twoja firma?

Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1 praca

Warszawa

W samym sercu Warszawy znajduje się miejsce, gdzie edukacja i osobisty rozwój dorosłych są naszą pasją i misją. Jesteśmy Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1 – instytucją, która otwiera drzwi do świata wiedzy i nowych możliwości zawodowych.

Nasza oferta edukacyjna jest skrojona na miarę potrzeb dorosłych uczniów, którzy pragną kontynuować swoją edukacyjną ścieżkę. Oferujemy liceum dla dorosłych, szkołę policealną oraz szeroki wachlarz kursów zawodowych, które są dostosowane do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Nasze zajęcia prowadzone są zarówno w trybie stacjonarnym, jak i zaocznym, co pozwala naszym studentom na elastyczne łączenie nauki z życiem zawodowym i osobistym.

Jesteśmy dumni z naszej misji pedagogicznej, która nie ogranicza się jedynie do przekazywania wiedzy. Stawiamy na wszechstronny rozwój naszych absolwentów, kształtując ich zdolności twórcze, zdrową tolerancję, asertywność oraz umiejętność budowania relacji „żyć z innymi dla innych”. Wierzymy, że edukacja to nie tylko nauka, ale również wychowanie i formowanie charakteru.

Nasze centrum nieustannie poszukuje nowych możliwości rozwoju i doskonalenia jakości naszych usług. Przykładem tego jest nasze zaangażowanie w międzynarodowe projekty edukacyjne, takie jak mobilność edukacyjna kadry kształcenia zawodowego do Budapesztu, co pozwala na wymianę doświadczeń i podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu. Przy tym wszystkim, zawsze pamiętamy o przestrzeganiu standardów ekologicznych, co jest wyrazem naszej troski o przyszłe pokolenia i środowisko naturalne.

W Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1 w Warszawie każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z edukacją zawodową, czy też szukasz możliwości rozwoju i zmiany ścieżki kariery. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie wiedza spotyka się z pasją, a edukacja staje się mostem do lepszej przyszłości.

Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Centrum Kształcenia Zawodowego Nr 1 - oferty archiwalne

  • Starsza woźna

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - dbanie o czystość pomieszczeń
      - podlewanie roślin
      - wynoszenie śmieci i wymiana worków w pojemnikach na odpady
      - sporadyczne pełnienie dyżurów w portierni
      - inne czyności zlecone przez przełożonego

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Obowiązki: - dbanie o czystość pomieszczeń - podlewanie roślin - wynoszenie śmieci i wymiana worków w pojemnikach na odpady - sporadyczne pełnienie dyżurów w portierni - inne czyności zlecone przez przełożonego [Zgłoszenia: sekretariat@ckzwaw.pl, 22 619 00 38, osobiście]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Warszawa

      - utrzymywania porządku i czystości na terenie placówki
      - wietrzenie sal i zamykanie okien po zakończeniu dnia zajęć
      - pełnienie dyżurów w portierni w razie potrzeby

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane: wykształcenie podstawowe, 6 m-cy doswiadczenia zawodowego. Obowiązki: - utrzymywania porządku i czystości na terenie placówki - wietrzenie sal i zamykanie okien po zakończeniu dnia zajęć - podlewanie roślin - wynoszenie śmieci i wymiana worków w pojemnikach na odpady - pełnienie dyżurów w portierni w razie potrzeby [Zgłoszenia: sekretariat@ckzwaw.pl]

      Oferujemy

Pracodawcy w Warszawie