Barona Human Resource Services Sp. z.o.o

Czy to Twoja firma?

Barona Human Resource Services Sp. z.o.o praca

Kraków

Barona oferuje pracę w fińskich i międzynarodowych, małych, jak i dużych firmach. Jesteśmy szóstym co do wielkości pracodawcą na rynku fińskim i największym, spośród skupionych na sektorze przemysłowym. Rocznie zatrudniamy ponad 30 000 osób w Finlandii oraz innych krajach skandynawskich, z czego ponad 1000 specjalistów z różnych podsektorów produkcyjnych.

Pomożemy Ci znaleźć pracę dopasowaną do Twoich umiejętności oraz chęci doskonalenia się, a także do zainteresowania rozwojem kariery w nowym kraju.
Dołącz do nas!
Będziemy wspierać Cię na różnych etapach Twojej pracy w Skandynawii.

Więcej ofert dla kucharzy - tutaj.

Barona Human Resource Services Sp. z.o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Barona Human Resource Services Sp. z.o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Barona Human Resource Services Sp. z.o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Barona Human Resource Services Sp. z.o.o

Siedziba główna

Barona Human Resource Services Sp. z.o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Barona Human Resource Services Sp. z.o.o - oferty archiwalne

  • Kucharz - Finlandia

    • Finlandia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Chciałbyś pracować w kraju zamieszkiwanym przez najszczęśliwsze osoby na świecie, mieć okazję do zbierania niesamowitych wspomnień i doświadczać ,,białych nocy”, kiedy słońce nie zachodzi? Wspaniale, ponieważ mamy dla Ciebie wiele możliwości!

      Sprawdź naszą ofertę i spróbuj sił w Skandynawii :)

      Poszukujemy doświadczonych kucharzy a’la carte oraz kucharzy śniadaniowych do pracy w różnych restauracjach oraz kurortach na terenie całej Finlandii.

      Jeśli chcesz odpocząć od upałów, sprawdzić na własne oczy, jak wygląda kraina wyjęta z opowieści o Świętym Mikołaju, zobacz nasze oferty z Laponii. Chyba że jesteś fanem plaż i słońca – możemy zaoferować Ci pracę na pięknym fińskim wybrzeżu czy archipelagu :)

      Zakres obowiązków

      • Na pewno do Twoich obowiązków będzie należało codzienne przygotowywanie posiłków i utrzymywanie czystości w kuchni.

      Wymagania

      Szczegółowe wymagania możesz sprawdzić, wybierając jedną z naszych ofert dla kucharzy ale zazwyczaj wymagamy:

      • wcześniejszego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
      • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
      • umiejętności pracy w zespole.

      Oferujemy

      Wysokość wynagrodzenia również różni się w zależności od wybranej oferty (więc zachęcamy do przejrzenia wszystkich i wybrania najlepiej pasującej :) ), ale oprócz tego zwykle możemy zaoferować Ci:

      • fińską umowę o pracę;
      • pracę (zwykle) w wymiarze 6-10 godz. dziennie;
      • możliwość pracy w nadgodzinach;
      • pomoc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności;
      • wynagrodzenie w wysokości od 12 do 16 €/godzi. w zależności od Twojego doświadczenia zawodowego.

Pracodawcy w Krakowie