Czy to Twoja firma?

EBLW Emilia Sadowska praca

Ostrów Mazowiecka

EBLW Emilia Sadowska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Ostrów Mazowiecka
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy EBLW Emilia Sadowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EBLW Emilia Sadowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EBLW Emilia Sadowska

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
EBLW Emilia Sadowska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Koszalin
  4. Ostrów Mazowiecka

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca EBLW Emilia Sadowska - oferty archiwalne

  • Kasjer / sprzedawca

    • Ostrów Mazowiecka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Stacja Paliw PKN ORLEN nr 4301 w Ostrowi Mazowieckiej zatrudni Pracownika Obsługi Klienta.

      (trasa na Łomżę, obok baru Carwar).
      Prosze pamiętać, aby CV zawierało klauzulę.

      Zakres obowiązków

      Jeśli:

      • jesteś sumienny i odpowiedzialny,
      • lubisz kontakt z ludźmi i nie boisz się pracy w zespole
      • a do tego angażujesz się w wykonywane zadania,
      • masz dużo energii - dołącz do nas!

      Wymagania

      • chęci do pracy,
      • pozytywnego nastawienia,
      • otwartości na ludzi,
      • staranność w wykonywaniu pracy,
      • mile widziana książeczka sanepidowska.

      Oferujemy

      • umowę o pracę,
      • stabilne zatrudnienie, stacja nigdy nie będzie zamknięta,
      • wynagrodzenie stałe + premia wypłacane na czas,
      • rabaty na zakupy na stacji ORLEN,
      • zdobycie doświadczenia zawodowego w oparciu o standardy PKN ORLEN,
      • pakiet szkoleń na każdym etapie rozwoju,
      • dla najlepszych samodzielne zarządzanie stacją paliw.

      CV musi zawierać następującą klauzulę:

      "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Pracodawcy w Ostrowi Mazowieckiej