Czy to Twoja firma?

Dworek Nad Stawem Małgorzata Golonko praca

Ostrów Mazowiecka

Restauracja Browar Podborze niedaleko Ostrowii Mazowieckiej, zatrudni kelnera / kelnerkę do obsługi klientów. Wymagamy sprawności, wysokiej kultury osobistej, minimalnej znajomości j. angielskiego. Zapewniamy elastyczny grafik pracy, wynagrodzenie w sumie, w zalezności od doświadzenia od 4000 do 5000zł na rekę. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:

Dworek Nad Stawem Małgorzata Golonko najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kelner Ostrów Mazowiecka
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Dworek Nad Stawem Małgorzata Golonko

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dworek Nad Stawem Małgorzata Golonko

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz (K/M) Campanile Warszawa

    Jakub Kobylec Recruitment & Consulting
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Poszukujemy kelnerek

    WAPO sp. z o.o.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    • 4 500-7 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Dworek Nad Stawem Małgorzata Golonko

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Dworek Nad Stawem Małgorzata Golonko
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Ostrów Mazowiecka
  3. Bielsko-Biała
  4. Goleniów
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Dworek Nad Stawem Małgorzata Golonko - oferty archiwalne

  • Kelner w obsłudze restruacyjnej

    • Ostrów Mazowiecka
    • pełny etat
    • 5 500-7 000 zł / mies.
    • Restauracja Browar Podborze niedaleko Ostrowii Mazowieckiej, zatrudni kelnera / kelnerkę do obsługi klientów. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@dworeknadstawem.eu

      Zakres obowiązków

      • Obsługa gości restauracyjnych.

      Wymagania

      • Wymagamy sprawności,
      • Wysokiej kultury osobistej,
      • Minimalnej znajomości j. angielskiego.

      Oferujemy

      • Zapewniamy elastyczny grafik pracy,
      • Wynagrodzenie, w sumie, w zalezności od doświadczenia od 4000 do 5000zł na rekę

Pracodawcy w Ostrowi Mazowieckiej