Czy to Twoja firma?

H 500 sp. z o.o. G 570 SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA praca

Świnoujście

Od naszego założenia w sercu Warszawy w 2012 roku, staliśmy się znaczącym graczem na rynku inwestycyjnym, koncentrując nasze działania na budowie i zarządzaniu sieciami handlowymi. Nasza historia jest opowieścią o dynamicznym rozwoju i nieustannym dążeniu do doskonałości w tworzeniu przestrzeni, gdzie zakupy stają się prawdziwą przyjemnością.

Nasze oferty są tak zróżnicowane, jak potrzeby naszych klientów. Od budowy nowoczesnych obiektów handlowo-usługowych po detaliczną i hurtową sprzedaż artykułów spożywczych, napojów, wyrobów tytoniowych, kosmetyków, produktów farmaceutycznych, a także towarów związanych z kulturą i rekreacją. Każdy aspekt naszej działalności jest przemyślany, aby zapewnić najwyższą jakość i zadowolenie klienta.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze sklepy są miejscami, w których każdy może znaleźć coś dla siebie, niezależnie od tego, czy poszukuje codziennych zakupów, czy specjalistycznych produktów. Nasze zaangażowanie w tworzenie wartościowych miejsc spotkań w lokalnych społecznościach jest odzwierciedleniem naszej pasji do budowania trwałych relacji z klientami i dostawcami.

W każdym aspekcie naszej działalności stawiamy na innowacyjność i elastyczność, aby sprostać zmieniającym się trendom rynkowym i oczekiwaniom konsumentów. Nasze podejście do biznesu jest proste – chcemy być blisko ludzi, dostarczając im produkty i usługi najwyższej jakości w dogodnych lokalizacjach.

Zapraszamy do współtworzenia naszej historii, która jest nie tylko opowieścią o sukcesie, ale przede wszystkim o ludziach, którzy są jej najważniejszą częścią. Razem możemy więcej, a nasza wspólna przyszłość wygląda obiecująco.

H 500 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ G 570 SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja sprzedaż / zakupy

Oferty pracy H 500 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ G 570 SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca H 500 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ G 570 SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa H 500 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ G 570 SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA

Siedziba główna

H 500 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ G 570 SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca H 500 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ G 570 SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Zastępca kierownika sklepu

    H 500 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ G 570 SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA
    • Dźwirzyno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Organizowanie czasu pracy własnego oraz podległym pracownikom w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania sklepu, zapewnienie przestrzegania zasad standardów pracy, budowanie właściwego wizerunku firmy w oczach klientów,
      zamawianie towaru w celu zapewnienia ciągłości sprzedaży asortymentu, dbanie o prawidłową jakość i ekspozycję towaru. Praca w godzinach 6-14, 14-22.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, zarządzanie zasobami ludzkimi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świnoujściu