Czy to Twoja firma?

Usługi Finansowe praca

Ożarów Mazowiecki

Jako Usługi Finansowe Warszawa, jesteśmy dumni, że możemy być Twoim zaufanym partnerem w świecie finansów. Nasza firma, zlokalizowana w sercu stolicy, jest synonimem solidności, profesjonalizmu i skutecznej komunikacji – wartości, które są dla nas fundamentem w relacjach z klientami.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług finansowych, które obejmują kredyty, pożyczki, zarządzanie finansami przedsiębiorstw, doradztwo finansowe, faktoring, leasing oraz usługi rachunkowe. Nasze doradztwo podatkowe i controllingu dla firm, pełna księgowość dla spółek, a także rachunkowość projektów unijnych są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Rozumiemy, że każda firma jest unikalna, dlatego nasze podejście jest zawsze personalizowane.

Jesteśmy zorientowani na klienta, co oznacza, że stawiamy na standardy usług, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania naszych partnerów. Nasze procesy odzyskiwania wierzytelności są efektywne i oparte na analizie danych, co gwarantuje maksymalną skuteczność.

Działamy na terenie całej Polski, obsługując zarówno polskie, jak i zagraniczne podmioty gospodarcze. Bez względu na to, czy działasz lokalnie, czy na arenie międzynarodowej, możesz liczyć na nasze wsparcie i ekspertyzę.

Bezpieczeństwo i jakość naszych usług są potwierdzone odpowiednimi licencjami i ubezpieczeniami, co jest dla naszych klientów gwarancją wiarygodności i profesjonalizmu. Oferujemy pełen zakres usług finansowych w formie outsourcingu, co pozwala naszym klientom skupić się na kluczowych aspektach prowadzenia biznesu, pozostawiając nam troskę o finanse.

W naszej codziennej pracy kierujemy się przekonaniem, że każdy problem można rozwiązać, a każde wyzwanie jest okazją do wzrostu. Jesteśmy tu, aby wspierać Cię w każdym aspekcie finansowym Twojej działalności, zapewniając spokój ducha i stabilność, które są tak ważne w dynamicznym świecie biznesu.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy osiągnąć więcej.

Usługi Finansowe najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse

Oferty pracy Usługi Finansowe

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Finansowe

Mapa Usługi Finansowe

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Usługi Finansowe
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Usługi Finansowe - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta

    • Ożarów Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnimy Doradcę Klienta w nowym oddziale jednego z wiodących na polskim rynku banków. Zapraszamy do udziału w rekrutacji osoby relacyjne, nastawione na kontakt z klientem i zaangażowane w realizację planów sprzedażowych. Atutem będzie doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem. Oferujemy atrakcyjne warunki wynagrodzenia. Zachęcamy osoby zainteresowane ofertą do przesyłania CV do 19.11.2021.

      Zakres obowiązków

      Zakres obowiązków na stanowisku Doradcy Klienta:

      1. Bieżąca obsługa klientów.

      2. Umawianie spotkań z klientami, również telefonicznie.

      3. Dopasowywanie produktów bankowych do potrzeb klientów.

      4. Wspieranie klientów w rozwiązywaniu ewentualnych problemów z obsługą produktów bankowych.

      Wymagania

      Od kandydatów oczekujemy:

      1. Pozytywnego nastawienia.

      2. Relacyjnego podejścia do klientów.

      3. Zaangażowania w dopasowanie produktów bankowych dla klienta.

      4. Motywacji w realizacji planów sprzedażowych.

      5. Atutem będzie doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem, niekoniecznie w bankowości.

      Oferujemy

      1. Szkolenie przygotowujące do pracy z zakresu produktów i systemów bankowych.

      2. Atrakcyjny system wynagrodzenia dla osób zaangażowanych w pracę.

      3. Umowę o pracę na pełen etat.

Pracodawcy w Ożarowie Mazowieckim