EWT TRUCK & TRAILER POLSKA SP Z O O

Czy to Twoja firma?

EWT TRUCK & TRAILER POLSKA sp. z o.o. praca

Ożarów Mazowiecki

EWT Truck & Trailer - Generalny Przedstawiciel światowego producenta naczep firmy Schmitz Cargobull na Polskę posiada w swojej ofercie nowe naczepy chłodnicze, skrzyniowe, kurtynowe, wywrotki, zabudowy furgonowe, przyczepy oraz pojazdy specjalne.
Oferujemy oryginalne części do naczep Schmitz Cargobull oraz pełen zakres usług serwisowych: przeglądy, naprawy bieżące, gwarancyjne, powypadkowe, kontrakty Full Service, usługi blacharskie, lakiernicze, wulkanizacyjne.

EWT TRUCK & TRAILER POLSKA SP Z O O najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy EWT TRUCK & TRAILER POLSKA SP Z O O

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EWT TRUCK & TRAILER POLSKA SP Z O O

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karnety na siłownię
  • Karta Multisport
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Mapa EWT TRUCK & TRAILER POLSKA SP Z O O

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Bydgoszcz
  5. Lublin
  6. Mława
  7. Ozarów Mazowiecki
  8. Pruszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca EWT TRUCK & TRAILER POLSKA SP Z O O - oferty archiwalne

  • Mechanik / Młodszy mechanik

    • Ożarów Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Zakres obowiązków

      • Naprawa pojazdów ciężarowych
      • Diagnostyka pojazdów ciężarowych
      • Wykonywanie przeglądów

      Wymagania

      • Doświadczenie w naprawie pojazdów ciężarowych; ciągników i naczep, zatrudnimy również osoby do przyuczenia
      • Prawo jazdy kat. B (mile widziane C+E)
      • Sumienność, dokładność, obowiązkowość
      • Mile widziane doświadczenie w zakresie napraw i diagnostyki układów pneumatycznych: KNORR, WABCO, HALDEX
      • Mile widziane umiejętności obsługi i diagnostyki agregatów chłodniczych
      • Dodatkowy atut: znajomości urządzeń chłodniczych w transporcie

      Oferujemy

      • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Możliwość dalszego rozwoju
      • Opiekę medyczną
      • Świadczenia ZFŚS
      • Dostęp do pakietów sportowych
      • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

Pracodawcy w Ożarowie Mazowieckim