Czy to Twoja firma?

Elektronika - Jacek Grabowski praca

Piaseczno

Od ponad trzech dekad jesteśmy pionierami w dziedzinie elektroniki samochodowej - Elektronika - Jacek Grabowski to nazwa, która od 1985 roku jest synonimem innowacji i rzetelności. Nasze korzenie sięgają czasów, kiedy elektronika w pojazdach była jeszcze w powijakach, a my już wtedy wyznaczaliśmy kierunki rozwoju w tej branży. Specjalizujemy się w diagnostyce i naprawie układów elektroniki samochodowej, a nasze usługi są odzwierciedleniem pasji i głębokiej wiedzy technicznej.

Nasza oferta to nie tylko serwisowanie elektroniki samochodowej, ale również naprawy modułów elektronicznych do pojazdów ciężarowych, użytkowych i specjalizowanych. Rozumiemy, jak ważne są innowacje i jakość w dzisiejszym świecie, dlatego nieustannie inwestujemy w specjalistyczne narzędzia i nowatorskie rozwiązania. Nasze laboratorium wyposażone jest w testery fabryczne oraz opracowane przez nas przyrządy, co pozwala nam na precyzyjną diagnozę i skuteczną naprawę.

Nie ograniczamy się jednak do motoryzacji. Jesteśmy także ekspertami w projektowaniu, wykonywaniu prototypów oraz naprawie urządzeń elektroniki przemysłowej i automatyki. Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość zaawansowanych technologii to nasza przewaga konkurencyjna, która pozwala nam sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

W 2023 roku nastąpił dla nas kolejny ważny etap rozwoju - firma BWM Electronics przejęła naszą działalność, co jest świadectwem naszej stabilności i ugruntowanej pozycji na rynku. To przejęcie to nie tylko kontynuacja naszej misji, ale i rozszerzenie oferty usług, które teraz możemy zaoferować naszym klientom.

Jesteśmy dumni z naszej historii, ale z jeszcze większym entuzjazmem patrzymy w przyszłość. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Elektronice - Jacek Grabowski. Razem możemy osiągnąć więcej.

Elektronika - Jacek Grabowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Recepcjonistka Piaseczno
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Elektronika - Jacek Grabowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Elektronika - Jacek Grabowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Elektronika - Jacek Grabowski

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Elektronika - Jacek Grabowski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Elektronika - Jacek Grabowski - oferty archiwalne

  • Recepcjonistka w Biurze Obsługi Klienta

    • Piaseczno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 499-3 500 zł / mies.
    • Firma Elektronika – Jacek Grabowski z siedzibą w Piasecznie, działająca w branży elektroniki samochodowej, zatrudni recepcjonistkę w Biurze Obsługi Klienta

      Zakres obowiązków

      • Profesjonalna obsługa recepcji
      • Obsługa połączeń telefonicznych i korespondencji
      • Wystawianie faktur
      • Obsługa terminali płatniczych
      • Przyjęcie nowych pojazdów, modułów do naprawy oraz ich wydawanie
      • Udzielanie ogólnych informacji Klientom
      • Odbiór i przygotowanie przesyłek kurierskich

      Wymagania

      • Dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie
      • Wysoka kultura osobista
      • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
      • Pogodne usposobienie
      • Sprawna obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
      • Umiejętność współpracy w zespole

      Oferujemy

      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • Przyjazną atmosferę
      • Wynagrodzenie 3500 zł brutto

Pracodawcy w Piasecznie