DRUKARNIA ANDRZEJ ŚLASKI

Czy to Twoja firma?

DRUKARNIA ANDRZEJ ŚLASKI praca

Sochaczew

Witajcie w świecie Drukarni Andrzej Ślaski, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Od 1987 roku, z sercem położonym w malowniczej miejscowości Chrzczany, tworzymy poligraficzne dzieła, które pomagają naszym klientom wyrażać ich własne historie, idee i wizje.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza drukarnia jest zbudowana na solidnych fundamentach doświadczenia i wiedzy. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych fachowców, którzy każdego dnia wkładają swoje serca w to, co najlepiej potrafią - przekształcać pomysły w namacalne produkty. Od projektu graficznego w naszym studio DTP, przez precyzyjny druk cyfrowy i offsetowy, aż po profesjonalną introligatornię - jesteśmy z Wami na każdym etapie tworzenia.

Nasza oferta to nie tylko druk, ale i kompleksowe usługi poligraficzne. Zajmujemy się produkcją nośników do prezentacji, które pomagają naszym klientom w efektywnym komunikowaniu się z ich odbiorcami. Oprawiamy druki, tworzymy książki, broszury, plakaty, a także zajmujemy się drukowaniem gazet, czasopism i periodyków. Dla nas każdy projekt jest wyjątkowy i zasługuje na indywidualne podejście.

Zawsze stawiamy na innowacje. Dzięki wdrażaniu najnowszych technologii, możemy zapewnić najwyższą jakość naszych usług i produktów. Rozumiemy, jak ważne jest, aby nadążać za zmieniającym się światem i potrzebami naszych klientów, dlatego nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które pozwolą nam być o krok przed konkurencją.

Mimo braku danych na temat naszej pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasza pasja i zaangażowanie w każdy detal naszej pracy, mówią same za siebie. Nie potrzebujemy certyfikatów, aby udowodnić jakość naszych usług - nasze realizacje i zadowolenie klientów są najlepszym świadectwem naszej pracy.

W Drukarni Andrzej Ślaski, każdy klient jest traktowany jak część rodziny. Zapraszamy Was do współtworzenia z nami historii, które zostaną wydrukowane nie tylko na papierze, ale i w pamięci. Razem możemy więcej - stwórzmy coś wyjątkowego.

DRUKARNIA ANDRZEJ ŚLASKI najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Grafik Sochaczew
- w kategoriach zawodowych:
grafika i fotografia

Oferty pracy DRUKARNIA ANDRZEJ ŚLASKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DRUKARNIA ANDRZEJ ŚLASKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kreatywny Grafik 3D

    UDS S.A.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    Popularna
    Dodana

Mapa DRUKARNIA ANDRZEJ ŚLASKI

Siedziba główna

Praca DRUKARNIA ANDRZEJ ŚLASKI - oferty archiwalne

  • GRAFIK DTP

    • Sochaczew
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - skład DTP i przygotowanie prac do druku

      - obsługa maszyny cyfrowej arkuszowej

      Wymagania

      - znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign)

      - kreatywność i komunikatywność

      Oferujemy

      - atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do Twoich umiejętności oraz zaangażowania

      - stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę

      - pracę na jedną zmianę w godzinach od 8-16

Pracodawcy w Sochaczewie