Czy to Twoja firma?

Firma Em-Trans Emil Graszka praca

Sochaczew

Jesteśmy "EM-TRANS" Emil Graszka, firma z tradycjami, która od 2011 roku z powodzeniem świadczy usługi w dynamicznie rozwijającej się branży transportowej. Nasza siedziba mieści się w malowniczym Sochaczewie, sercu województwa mazowieckiego, skąd codziennie wyruszamy, aby dostarczać rozwiązania transportowe naszym klientom zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Specjalizujemy się w transporcie towarów, przeprowadzkach, a także w bezpiecznym przewozie maszyn i produktów wymagających szczególnej ostrożności. Rozumiemy, że każdy ładunek jest wyjątkowy, dlatego podchodzimy do niego z należytą uwagą i troską, zapewniając, że dotrze on do celu w nienaruszonym stanie. Nasze usługi wyróżniają się na tle konkurencji bezpośrednim podejściem do klienta – nie jesteśmy pośrednikami, dzięki czemu możemy zaoferować atrakcyjne ceny bez ukrytych kosztów.

Jakość i innowacyjność to dla nas nie tylko puste słowa. Pracujemy ciężko, aby każdego dnia zapewniać naszym klientom komfort i kulturę pracy, która przekłada się na optymalne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Terminowość dostaw to nasz priorytet, a dzięki ubezpieczeniu polisą ocp, nasi klienci mogą mieć pewność, że ich towar jest w pełni zabezpieczony.

Nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do granic naszego kraju. Z dumą realizujemy zlecenia na terenie całej Unii Europejskiej, co pozwala nam na budowanie międzynarodowych relacji i rozszerzanie naszej działalności.

W "EM-TRANS" Emil Graszka wierzymy, że sukces w biznesie to nie tylko osiągnięcia finansowe, ale przede wszystkim zadowolenie klientów i solidne partnerstwo. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy osiągnąć więcej!

Firma Em-Trans Emil Graszka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa motoryzacja

Oferty pracy Firma Em-Trans Emil Graszka

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Em-Trans Emil Graszka

  • Mechanik

    Firma Em-Trans Emil Graszka
    • Sochaczew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa
  • Spedytor międzynarodowy

    • Wyszków
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Firma Em-Trans Emil Graszka

Siedziba główna

Firma Em-Trans Emil Graszka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma Em-Trans Emil Graszka - oferty archiwalne

  • Kierowca kat.b

    • Sochaczew
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Dostarczenie towarów na terenie UE.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Mile widziana znajomość języka rosyjskiego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik biurowy

    • Sochaczew

      fakturowanie, kompletowanie dokumentów ze zleceniami transportowymi, monitorowanie płatności, podstawy kadr, bieżące sprawy biurowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Sochaczewie