Czy to Twoja firma?

SUKCES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Chełm
magazynowanie
SUKCES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy SUKCES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SUKCES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SUKCES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SUKCES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Agent celny

    SUKCES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Chełm
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa celna klientów i przewoźników,
      - przyjmowanie dokumentów do odprawy celnej,
      - dokonywanie zgłoszeń celnych w imporcie, eksporcie i tranzycie,
      - koordynacja obiegu dokumentów,
      - współpraca z urzedem celnym

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Agent celny, wpis na listę agentów celnych, budowanie pozytywnych relacji z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, dyspozycyjność, nakierowanie na wysoki standard jakości pracy, znajomość pakietu MS Office na poziomie dobrym, umiejętność pracy pod presją czasu
      • Inne wymagania: Wymagany wpis na listę agentów celnych. Praca na dwie zmiany w godz. 7.00-15.00 i 12.00-20.00. Mile widziane doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku. KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - osobisty: ul. Hutnicza 35, 22-100 Chełm - telefoniczny: 603 309 972 lub 82-565 42 60 - można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: kadry@slgpoland.com - strona internetowa

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chełmie