PH MOTOGAMA Spółka Jawna

Czy to Twoja firma?

PH MOTOGAMA sp. j. praca

Kraków

Od ponad trzech dekad, Motogama Spółka Jawna stanowi synonim zaufania i jakości w świecie dystrybucji części samochodowych. Nasza podróż rozpoczęła się w 1992 roku, a od tego czasu nieustannie budujemy naszą pozycję na rynku, opierając się na solidnych fundamentach partnerstwa i uczciwości.

Jesteśmy dumni z tego, że nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników, którzy są nie tylko naszą siłą napędową, ale i twarzą firmy. To dzięki ich zaangażowaniu i specjalistycznej wiedzy, możemy oferować skuteczne rozwiązania oraz produkty najwyższej jakości. Nasza współpraca z czołowymi producentami na świecie to gwarancja, że oferowane przez nas części samochodowe są nie tylko konkurencyjne cenowo, ale również niezawodne.

Rozumiemy, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem. Dlatego stworzyliśmy kompleksową ofertę, która obejmuje nie tylko dystrybucję części, ale również obsługę hurtowni i sklepów motoryzacyjnych. Nasz Dział Obsługi Klienta jest zawsze gotowy, aby zapewnić wsparcie i doradztwo, a nasz własny transport oraz współpraca z firmami spedycyjnymi gwarantują szybkie i wygodne dostawy bezpośrednio do firmy klienta.

W Motogama, nieustannie poszukujemy sposobów na wzmocnienie relacji z naszymi partnerami. Dlatego oferujemy atrakcyjne promocje, programy inwestycyjne, zakupy ratalne oraz programy lojalnościowe, które są wyrazem naszego uznania dla stałych klientów.

Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija, ale nasze podstawowe wartości pozostają niezmienne. Partnerstwo, uczciwość i zaangażowanie w każde zadanie to zasady, które kierują nami każdego dnia. Wierzymy, że dzięki temu, Motogama Spółka Jawna będzie kontynuować swoją misję dostarczania produktów najwyższej jakości jeszcze przez wiele lat.

PH MOTOGAMA Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Kraków
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PH MOTOGAMA Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PH MOTOGAMA Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PH MOTOGAMA Spółka Jawna

Siedziba główna

Praca PH MOTOGAMA Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • MAGAZYNIER /KA

    • Rząska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • DYSTRYBUTOR CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

      zatrudni kobiety i mężczyzn
      na stanowisko:

      MAGAZYNIER /KA

      Miejsce pracy: Rząska (pow. krakowski)
      Region: małopolskie

      Zakres obowiązków

      • Przyjęcia towaru do magazynu na podstawie dokumentu dostawy.
      • Sukcesywne uzupełnianie towaru na magazynie.
      • Kompletowanie zamówień.
      • Sprawdzanie zgodności dokumentów dostawy z dostarczanymi towarami.
      • Przygotowywanie wysyłek (zapakowanie towaru do samochodów, przygotowanie dokumentacji do wysyłki).
      • Przeprowadzanie okresowej inwentaryzacji.

      Wymagania

      • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.
      • Umiejętność pracy w zespole.
      • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia oparte na umowie o pracę.
      • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie.
      • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
      • Umożliwiamy kontynuowanie nauki w systemie zaocznym.

      Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane aplikacje. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883

Pracodawcy w Krakowie